bugün

dansla pek hasir nesir olmamaktir.
her yurdum insanı kapı gıcırtısına bile oynayacak derecede ritm duygusuna sahiptir. iyi bir dans hocası ile bir saat çalışması yeterlidir.
Klişe bir deyimle, bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp dedirtir.

Toplum olarak elbette ki her hafta sonu, balolarda, davetlerde değiliz lakin bilsek iyi olur.
En olmadı düğününüzde dans edersiniz meselâ.
Gelinin omuzuna elini koyan, eteğine basıp basıp kızı delirten, senkron tutturamayan damatlar, damadın beline dolanan gelinler gördü bu gözler.
Yok yok hiç hoş değil. Öğrenin şunu!
Her insanoğlu istediği sürece ritme belli bir şekilde ayak uydurur, asıl fark bunu bir takım teknik hareketler doğrultusunda estetik bir şekilde yapabilmektir. Başlık bundan söz ediyorsa şayet evet dans etmeyi bilen sürüyle insanımız yok.
arkadaşlarınla beraber gece bir yere gittin. adabınla içtin. baktın arkadaşların piste çıkıyor dans ediyor. için içini kemirir oturduğun yerde. sikerler benim başım kel mi dersin sen de zıplarsın piste. dans etmeyi bilip bilmemek umrunda olmaz. araziye uyarsın. süper eğlenirsin. şahane olur. ah bir de ertesi gün iş olmasa süper olacak ama neyse.
Bi insan niye dans eder amk, mal mal hareketler. Hadi içinden gelir bir şeyler yaparsın da bunda niye estetik bir kaygı güdüp ben bilmiyorum diyeyim. Şöyle bir dans etme yeteneği olan insanları düşünüyorum çevremde ekmek almayı beceremeyen insanlar çoğu. Öyle Çok iq gerektiren bir olay değil. Hee insan içinden gelir bir şeyler yapar falan yargılamak bana düşmez. Bana ne Amk isterse götüne şemsiye soksun. Ama ben niye dans edeyim Amk, dans etmenin bana ne faydası var. Gidilebilecek milyon tane kurs varken neden dans? Yani tamam atom parçalayalım dans boş iştir falan demiyorum ama ne bileyim ya bir insan neden dans eder amk? Üniversitede vardı böyle bir güruh dans etmeye hatta göbek atmaya bir yere gittiler. Ne bok işim varmış ki bende oraya gittim. Ya gerçekten söyleyecek çok şeyim var bu tarz konular hakkında ama kimsenin kalbini kırmak istemem. Dans eden etsin sikimde bile değil ama çok matah bir şeymiş gibi ......