bugün

Anasını atasını portekizli denizciler sikerken sesini çıkarmayıp üstüne teşekkürü borç bilen futbolcu. Herkes işini yapsa sorun kalmayacak.
Şu amınakoduğumun bölücülerini bir de ermenileri katletmedik ya ona yanıyorum. Hem düşünce özgürlüğü hemde fiil özgürlüğü bende ki de.
allah'ın gerzeğinin tekidir, sorsan haritada ermenistan'ı gösteremez soykırım var der özenti piç. öküz hayatında kaç kitap okumuş acaba...

çapraz bağları kopar inşallah...
amına koduğumun lavuğudur. lan ibnenin evladı sana muz atarlarken türkiye' de ki hemen hemen her futbolcu muz yediği fotoyu paylaşıp sana destek vermedi? seni bir daha fifa' da kadroya alanın amk.
Oturup kendi milletinin neden portekizce konuştuguna baksın sonra laf etsin ermeni soykirimindan ne anlar brezilya krosu.
7 sene önce fenerbahçe'nin döşediği boru yüzünden türkiye'yi unutamamış sokak piçi.
Geri vitese takan futbolcu.
Gs ile anlaşmis brezilyalı sağ bek.
gelirse yılın transferi olur ama ben pek ihtimal vermiyorum.

bana göre cafu'dan sonra brezilya'daki en teknik ve efektif bekti.
Roma'ya gidecek olan sağ bek.
şanlıurfaspor'la anlaşmıştır. kesin bilgi.
hayatının hiçbir döneminde ortalama bir bek kadar bile hızlı olmamış bir sağ bektir. hücuma katkısı büyüktür ama savunma yapamayan savunma oyuncusudur.

bu yaştan sonra galatasaray'da ne iş yapacak? avrupa maçlarında hızlı kanat oyuncularına karşı götü göbeği kaldıramayıp maymun olacak.
savunma yapamayan savunma oyuncusu olarak elclassicolarda ronaldo'ya geçit vermeyip deli etmisligi vardır. (Ronaldonun sol açıkta aktığı zamanlar)
bizim millet ne balık hafızalı lan! daha geçen günlerde, 24 nisan'da ermenilere yaranmak için sözde ermeni soykırımını anan ve twitterde yazı paylaşan adamı galatasaray'a gelme ihtimali olunca sevenler var.

bizim millete de, futbol takımlarına da ancak böyle yabancı futbolcular yakışır işte.
Gelirse fbjklilerin lafı hazır ermeni bilmemnesi.
Ulan o kadar Vatansever olduğunuz şimdi mi aklınıza geldi?

Gelirse roberto carlos etkisi yaratır ama geleceğini hiç sanmıyorum.
Adsdsfgagg gökhan gönül diyor adsfdggs.
galatasaray'la ciddi görüşmeler içindedir.
Heh sonunda buda galatasarayla göruşme içine girmiş. Var mi arttiran.
başkanım beni al demiş beyler.
kesinlikle türkiye'ye gelmeyecek olan oyuncudur. takım farketmez.

tüm takımlar için söylüyorum: arkadaş ne kadar uçmaya meraklısınız yav. bak adı geçen transferlere bak ve hadi bunlar hakkında gerçekçi konuşalım:

daniel alves (galatasaray): man utd ile adı anılıyo. hatta manchester ile ön sözleşme imzalamış deniyor. büyük ihtimal man utd de oynayacak.

lavezzi: (gs, fb): tottenham alacak.

van persie (fenerbahçe): juventus, lazio, inter istiyor.

james milner (fenerbahçe): liverpool istiyor.

,brahimovic (galatasaray): istemeyen dev kulüp yok.

higuain (fb, gs, bjk alayı ile adı geçti): man utd, juventus, arsenal istiyor

falcao (fb ile adı geçti): chelsea istiyor.

nani (fener ile adı geçti): inter istiyor

balotelli (fener ile adı geçti): milan geri istiyor.

miranda (galatasaray ve fener ile adı geçti) man utd ve chelsea istiyor.

benzema (galatasaray): menajeri man utd ile görüşüyor.

bi uyanın la bi uyanın.
Yıldızları bol olsun diye transfer listesinde gösterilen barcelonalı sağ bek.
Bence dünyanın en iyi sağ bek'i
Ülkemize gelmeden futbol hayatını noktalayacağına inandığım adam.
Brezilya'nın çingenidir. Nefret edilesi kişiliksiz tip. Evet.
brezilya'nın çingenesi. Nefret edilesi kişiliksiz tip. Evet.
ye mırtıwe.
cafu" nun önce veliahtı sonra da tahtının sahibi olmuş komple bektir. maicon ile aynı dönemde parlasa da maicon inter sonrası düşüşe geçip onunla rekabeti bırakmıştır.