bugün

Dünyada tek kalsam gene yokluk kimse yok kız yok. Yokluğa devam.
Kendini klonlardım. Nasıl olacak derseniz. Herkes ölmüş ben kalmışım bu tuhaf değil. Kendimi klonlamam mı tuhaf? *
üremeye çalışırdım.
plastikten kadın yapardım kendime.
Mangal.
Süper olurdu lan.
ciplak dolasirdim.
pek yabancılık çekmezdim sanırım, şu anda da kalabalıklar içinde yalnız olma mevcudiyeti varken. daha güzel olurdu herhalde, çıplak falan gezerdim ayyh.
yarın öleceğinizi bilseydiniz ne yapardınız sorusuna "altıma sıçardım" şeklinde cevap veren çocuk bu soruya da muhtemelen aynı şekilde cevap verirdi.

not: aklıma geldi sadece, yoksa ben o çocuk değilim yani... yani...
(bkz: the last man on earth) bu dizinin konusudur.
Uyurdum. Zaten bahane arıyorum.
tayyipin kaçak sarayına giderdim.tayyipin sarayına çatır çutur anladınız artık.bir yerden dinamit bulup köprülere yerleştirirdim.
tek kalmak biraz absürt bir kelime olmuş.

Canlı olarak sadece ben kalsaydım heralde okyanusları yüzerek geçmeye çalışırdım.

insan olarak sadece ben kalsaydım meyveli yoğurt üretirdim.
Hayatımı yaşardım kesinlikle. iş yok güç yok, para kazanma derdi yok, sorumluluk yok, toplum baskısı yok, ahlak kuralları yok. daha ne istiyorsun ulan. Yediğin önünde yemediğin arkanda, nerde akşam orda sabah, ektiğini biçeceksin, biçtiğini yiyeceksin. Kralsın, hatta tanrısın aq.
Ilk zamanlar deli gibi her istediğimi yaparım, yapabildiğim kadar. Sonra ölürdüm herhalde, nereye kadar dünyada tek başıma kalabilirim ki?
korkardım.
Bursa ise sorun yok.
(bkz: the last man on earth) dizideki gibi beyaz sarayda yaşardım heralde
C.s 1.6 açar içine de 10 tane bot atar oynardım. de dust2
Tum arabalari yok eder heryere agac dikerdim mis gibi temiz havada sabah aksam yururdum yoruldugum yerde yatar uyurdum sonra uyaninca tekrar devam ederdim.
eğer bu dünyada tek insan ben kaldıysam ve şuan her şey olduğu gibiyse ve bir anda insanlar ortalıktan kaybolduysa... avrupa asya afrika gezerdim arkadaş. oh amk ne güzel her şey beleş istediğin eve git kal camı kır yat uyu falan. amerika ve avusturalyaya büyük ihtimalle gidemezdim. neyse buraları gezerken araba çalıp çalıp gezerdim tabi benzin de beleş oh mis de sıkıntı şurada başlıyor ilk ay yiyecekler götürür de beni. daha sonra zzaman geçtikçe hali hazırda ürünlerin son kullanma tarihi geçtiğinden konservelere kalıcam o da ciddi sıkıntı yaratıyor. elektrikler de 1 ay götürse internet olmucak o yüzden bu da ciddi sıkıntı... neyse yanıma bi maymun bi köpek alrıım. böyle gezeriz üçlü. ya maymun beni maymun eder ya da ben maymunu insan ederim orası muamma.

en sonunda da can sıkıntısından bi yamacın ucundan kendimi boşluğa bırakırım düşerken de ellerimi kafamın arkasına koyar hoşcakal dünya diye bağırırım. sonrası the end...
sanırım benim için bir şey değişmezdi. arada muhabbet ettiğim üç beş insan da kalmayacağına göre yaşamak da pek anlamlı olmaz o saatten sonra.
Yatağımda uyurdum.
intihar ederdim başka napcam amk.
tüm evlere tek tek girer insanların eşyalarına bakardım.