bugün

Sanırım insanları affederdim. Türkçede affetmek kelimesi yoktur,araştırın.
Zaten tek değil miyiz.

Kafamızın içinde Bi dünya kimsenin bilmediği.
Öyle değil işte.

Şu var.

Birgün öleceksen gafil gezme şaşkın.
Kuşkusuz kirası çok olur diye dünya arkadaşı arardım.
30 artı 1 .
Maymun sahiplenirdim.

(bkz: evrim geçirirse sikerim diye maymun almak)
Sol koluna kuvvet koçum başka şansın yok.
Küçük prensin yaptığı gibi fanusta bir çiçek yetiştirirdim. Ki bir insandan daha çok severdi beni kesin. Ama sonuçta o da nankörlük ederdi eminim.
Dünyayı gezerdim.
Sonuçta bedava.
-Para?
+Para yoğğ.
Butun yollarda hiz yapardim. Kustahca radara girerdim. Alkollu araba kullanip ustune maddi hasarli kaza bile yapardim. Kafama gore amk.
Botlarla cs 1.6 oynardım.
yerel seçim yapardım. sandıktan çıkan 1 oya itiraz edip tekrar sayardım. sonra seçimi iptal edip tekrar sandığa giderdim.
Zaten yalnızım eşim işte bir küçük kızım bir ben . Ama güzel kızım her gün cozulmesi zor şeylerle karsima geliyo ki hakikaten bu sıralar tek başıma kalasim var yoksa bu işin sonu hiç iyi değil bnm için yani.
Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok. Bugüne kadar ne kadar dizi ve film çekilmiş ne kadar kitap yazılmışsa hepsini bir tur baştan sona not alarak izlerdim.
işin sonu her türlü 31 e çıkıyor.
kim bilir kaç gece bunun hayalini kurarak uykuya daldım.
herkes birden yok olursa arabalar yolda kalacağından otoyola çıkılmaz. o yüzden acilen uçak ya da tekne kullanmayı öğrenmekte yarar var.
şahsen ben ilk iş floransa ve venedike gidip biraz gezmek ve chianti içmek istiyorum.
Kıyı kenarı bir köye yerleşir, orada yaşar giderdim. Tabi çiftlik hayvanlarım olurdu bir yandan da bir şeyler ekip, yaşamımı sağlardım.
savaş uçağı kullanmaya kalkardım sanırım.
karımı özlerdim.
Yalnızlığın tadına varınca bir daha asla eskisi gibi olmaz. Kimseyi istemez insan yanında.
intihar.
ölürdük. tıpkı 7 milyar insanla yaşarken başımıza gelecek olan kaçınılmazlık gibi.
Bulduğum ilk range rover ı çalar gezerdim. Hayattaki tek gayem bu. Evet.
Limitsizliğimle sahip olduğum ve olabileceğim her şeyi yapardım, denerdim.
ulaşabildiğim tüm hayvan barınaklarına ulaşıp hepsini serbest bırakırdım.

herkesin yok olmuş olması güzel dostlar için bir işaret olmalı.