4 yıl boyunca hasretle bitirmeyi beklediğim, sonrasında özlem duyduğum üniversite. Sonra düşündüm bu durumun üniversiteyle bağlantısı yok. insan işte özlem duyumsuyor anılarına.
2016 yılı öğrenci konseyi seçimleri dönemin rektör yardımcısı Ünal kılıç tarafından katledilmeye çalışılmış yer.

Tıp Fakültesindeki seçimler "sandık başında 3 hoca durması gerekirken 4 hoca durmuş" gibi dandik bir sebeple iptal edilip ikinci seçimlerde sandıkta fazla oy çıkınca itirazlar kabul edilmemişti. Dönemin tıp fakültesi dekan yardımcısı ibrahim gül fakülteyi terk ederek rektörlüğe kaçmak zorunda kalmıştı.

Böyle kıytırık bir kurum.

Tanım: bir üniversite
Diplomasını almaktan gurur duyduğum üniversitedir.
Yazılanlara göz attımda esnafı kötü, dağın başı vs vs.
Sadece Sivas’ta görülse bu eyvallah. Üzülerek ifade ediyorum ki gözü açılana kadar ülkemizde her öğrenci yolunacak tavuktur.
birara yüksek lisans başvurusu yapmıştım. bir okutman vardı davut hoca ona selam olsun.
eski bir arkadaşım kışın domuz indiğini söylemişti hatta yurtlarının oralarda takılıyormuş domuzlar. party!
amk başlığına aylardır yazan yok. Gelmeyin birader buraya bir bok yok.
Kampüste bugünde bir orospu çocuğu tarafından eziliyorduk çok şükür.
sivas meydana yakındır.

avantaj mı dezavantaj mı ona siz karar verin.

asıl büyük tehlike öğrencileri sivas esnafı ile tanışacaktır...
Bütün entryleri okudumda başlamadan ufaktan soğuduğum üniversite.. O kadar mı kötü yahu?
kazanan varsa hayırlı olsun, cehenneme hoşgeldiniz dediğim üniversite.
16 fakültenin dekanı istifa etmiştir.

http://www.haberturk.com/...dekanin-istifasini-istedi
1 yılı geride bıraktığım üniversite.
Daha iyi alternatifleriniz varsa tavsiye etmediğim ve bir an önce bitmesini istediğim okulumdur. Bu entry'i girmemin nedeni bu aralar tercih sürecinin olması.
Tercih döneminde neresi olsa giderim mantığıyla önüme gelen okulu yazmıştım, evet bölüm önemliydi ama okul ve şehir de çok önemli. kışları çok zor geçiyor Sivas'ta sıcak şehirlerden gelenler için. ama kars'lı bir arkadaşım Sivas'ın daha soğuk olduğunu söylemişti.
Küçük bir şehir, arkadaşlarınız varsa yine de güzel geçiyor zamanlarınız ama dediğim gibi daha iyi yerlere gitme olanağınız varsa tavsiye etmiyorum. Bütler biteli 1 ay oldu hala sistemde genel not ortalaması görünmüyor. Sorsan köklü üniversiteyiz diyorlar ama ben öyle düşünmüyorum. Cumhuriyetin 50.yılında kurulan bu üniversite köklü değil, eskidir. Gerici ve yeniliklere açık değildir...
kesinlikle tercih edilmemesi gereken bir üniversite. bölüm farketmeksizin her hocanın yetersiz ve bilgisiz olduğu, Üniversitesi kisvesine bürünmüş garip bir kurum. yıllarınıza yazık, gidin başka şehirlerde okuyun, büyük şehirlerde kendinizi geliştirin. Burda kendinize yazık etmeyin.

mezun oluyorum ama bi o kadarda lanet ediyorum.
Gelmiş geçmiş en rezil üniversite.
30 metrelik otobüs(!) sırasında çaresizce bekleyenleri görünce hafif bir gülme gelen üniversite. Sonra ben de dahil oluyorum tabi. *
2 yıli devirdiğim en az 4 yıl daha o "dolmuş" sırasını beklemek zorunda olduğum aynı zamanda memleketimin üniversitesi.
gidenlere yardımcı olabileceğim üniversitedir.
new york'dadır.
Okuyan arkadaşların bana ulaşmasını istediğim üniversite.
https://www.facebook.com/groups/1877081902517420/

tıp fakültesi 2015 girişliler grubu kurulmuştur.
Olanlar mesaj fışkırtsın bi.
Tutturduğum üniversitedir efenim. Hayırlısı olsun.
burayı tutturdum. varsa okuyan/okumuş bi el atsın hayrına.
şaka maka okula başlamadan önce entry girmiştim. 85. entrymiş.

aradan 1 yıl geçti 86. entryi giriyorum.

ulan sözlükte benden başka cumhuriyet üniversiteli yok mu sorusunu akla getirmiştir.
12 gün sonra başlayacağım üniversite. allah utandırmasın ne diyelim.

ulaşım sorunu varmış biz öyle duyduk. gerçekse gelir editlerim burayı.