bugün

(bkz: cumartesi günü çalışan sözlük yazarları)
(bkz: cumartesi günü çalışanların başlık açması)
(bkz: bir başlıkta buluşmak)
(bkz: lütfen ama)

edit: heyy başlığı unuttun? stress..
babasının hayrına ya da keyfiyetten çalışmadığı kesindir. cumartesi günü ekmek parası için çalışanlar değil bilgisayar başında sörf yapıp, onlara laf atanlar utansın.
ezik degildir aklini kullaniyordur.. sadece haftanin iki gunu calisip yilda yaklasik 30 kere sehirdisina ve birkac kere yurtdisina cikip paranin amina koyuyordur.. burjuvanin ta kendisidir.. * *
anası babası da bir dönem cumartesi çalışmış kişi beyanı.
(bkz: ben) aman efendim pazarlara bişey olmasın.
(bkz: ben)
yazık lan. evet.
bir an aklıma geldi üzülür gibi oldum sonra bastım kahkahayı. çalışsınlar tabii işleri ne? evet.
Sen bunlara takılma arkadaş, yani olumlu bak olaya en azından cumartesi sabahı toplu taşımalar biraz daha binilebilir oluyor.
o da bişey mi amk. ben 10 senedir düğün bayram haftasonu demeden pazarları bile çalışıyorum. ev geçindirmek kolay değil tabi. baba parası yiyen godoşlar anlamaz.
ezik değil adam gibi adamdır.klavye delikanlılığı yapmak yerine evine belki de ailesine ekmek götürmek için fedakarlık yapan adam gibi adamdır.
Ezikliği ile bir dünya markasıdır. Evet.
ekmek parası ve emeği ile çalışan adam gibi adam dır.
Sanki öpücükle calisiyon amk bize niye soyleniyon?

Benim pazarim bile yok, ağlıyor muyum? Asla.
Sadece erkeklerin anlayabileceği cumartesi olayından mahrum kalan erkektir.

Edit:. Acısı acımızdır.
Ekmek parasi pesinde bir emekcidir. is bulmak ve gecinmek cok zor artik.

Baba parasi yiyip, gecim sikintisi nedir bilmeyen kukucan ve cukutaylarin anlayamayacagi bir durum.
pazarı bile olmadan çalışanlar var, başlık adı biraz abes(!) olmuş sanki?
Ben yarım gün çalışıyorum.
evine ekmek götüren ailesine sadık bir babadır.
Pazar da çalışıyorum. Calismadigim gün rahat edemem.
Benim gibi işsizlere her gün tatil. Yani hafta içi ve hafta sonu beni ilgilendirmiyor zaten tatilim. Cv vermediğim yer kalmadı ama hala tık yok.
Ben bu eziklikten hiçbir gün çalışmayan ezikliğe terfi ettim.
işverenini mahkemeye verecek olan çalışandır.

Göddür afedersiniz.
ezme adamı niye eziyosun milletin içinde.
sabahın 7 sinde ofise giden eziklerdir. kimbilir kimler erectorun kahvedeki çember sakallı kippalılara sormak lazım.