bugün

Kadın veya erkek olsun, asosyal ezik bir tiptir bu. Hayattan haz almayı, zamanı verimli kullanmayı bilmemektedir. Bu mudur lan yaşamak? Dışarıda yapılacak onca şey varken sozlukte takılmak nasıl bir mizacın, zavallılığın urunudur?

Dışarıda mis gibi güneşli bir hava var. Biraz çık hava al, en azından güneslen enayi. O telefonu, bilgisayarı elinden bi düşür artık. Koskocaman bi dünya var dışarıda. Konsere, tiyatroya, operaya git, veya al sevgilini gidin sahile, bisiklet turu yapın mesela ne bileyim.

Tabi küçük şehirlerde yaşayanları, sevgilisi olmayan ezik ve yalnizlari bu çerçevenin dışına atabiliriz. Onlar hayata küsmekte haklilar..

Ama bu normal bir durum değil yani. Hayat sokakta dönüyor; Sözlükte, sanal dünyada hiçbir şey yok. Asosyal zavallılar sizi.
(bkz: O zaman dans)
Yapacak şey bulamayanlar için eğlenceli bir öneri;
(bkz: yaşlı insanların üzerine araba sürmek)
Yalnızlık belirtisidir.
Haftasonu çalışanları da unutmamak lazım. Mağazacılık sektöründen nefret ediyorum. 5 saat daha kim çalışacak ya?
az önce dışarıdan geldik ,tekrar mı çıkalım diyerek tepki verilesi başlık.

ayrıca; her günün bir de akşamı var.
Mal mısın lan, git gez dolaş.
tamamen işsiz güçsüz olan yazarlar için tatil günüdür çünkü herkes dışardadır, hiç gezilesi değildir, eğlenilesi hiç değildir.
Akşam olduğu halde hala sözlükte ise, harbi maldir bu..
Ameliyat olmuş, dışarı çıkamaz bir haldedir ve yine tek dostu sözlüktür.
Size göre eziklik bana göre lüks. Öyle yorgunum ki çünkü, boş boş sözlükte takılmak benim için mutluluk.
insanı çok güldüren eziklerdir. Bu ne asosyallik, ben bile gidip 15 dakika balkona çıktım. Kimler mi?

(bkz: superman filmindeki ucan adam)
(bkz: tengir budun)

Biri de profil fotoğrafına kulak koymuş:

(bkz: moon tripper)
(bkz: karton toplayan cocuk)
Hahaha diye gülünecek, komik, asosyal, eziktir. Güzelim hafta sonunu burada heba eder.

Nickini söylemek istemiyorum ama:

(bkz: tengir budun)
(bkz: serdarsl06)
tercih meselesi.
görsel

Benimdir.
saat 14.11 de entry falan girerler. cok acıyorum bunlara.
ne ezikliği yazmayı seviyorum efendim.
Ciddi manada eziktir.

Dışarda hayat var ohh mis. Her yer kızıl saçlı hatunlarla doluyken acıyorum böyle kertenkelelere.
buz gibi eziktir.

vallahi.
Cumartesi mi bugün?
oh şurama da ezik oh burama da ezik *
göl ile denizin birleitği bir yerde plajda leptopumla hem çalışıyor günlük işlerimi yapıyorum hem güneşlenıyorum hemde uludağda yazıyorum müthiş bir eziğim. (buzlu biralarda cabası)
Dışarıda corona var, yağmur var, cahiller var.
Ne yapayım dışarıda?
başlığı açanın ta kendisidir.
hem gezip hem sözlükte geziniyordur olamaz mı lan olamaz mı ¿
sözlükte cumartesi gezinen eziktir diyen de sözlükte ne iş.