1. 0.
  Dalga geçilecek bir durum değil. O kadınların çocukları gözaltına alındı bir daha çocuklarından haber alamadılar bu çok büyük bir skandaldır. Bu annelere çocuklarının mezarının olması ve o mezarların başında dua etmeleri bile çok görüldü.
  4 -2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 2. 1.
  bir untermench ilkel ucubeler topluluğudur her hafta toplanıp öşek gibi zırlarlar.
  4 -5 ... nardaninciler
 3. 2.
  oğulları buhar olup, uçmuş hala daha boşu boşuna eylem yapan kişilerdir.
  -6 ... yamyam balagonda adami
 4. 4.
  Zengin olduklarını söylemem gerek. Aklınızda bulunsun.

  Edit: ben olayı yanlış anlamışım.

  (bkz: sadece erkeklerin anlayabildiği cumartesi olayı)
  4 ... universitemezunuaskdoktoru
 5. 5.
  Evlatlarını arayan, artık ne olduğunu nasıl olduğunu geçen, sadece evlatlarının mezarlarının başında olmak istemeleri mi battı gözünüze?
  Ana onlar. Eylemci deyip de çirkinleşmeyin. Hayat bu gelecekte sizi ne bekler bilinmez. Küçümseyip dil uzattığınız bu ailelerden olmayacağınızın hiçbir garantisi yok.
  4 -5 ... essy
 6. 6.
  türkiye'de medyaya hakim olan komünist kesimin habire üzerimize ittirdiği kürtlerdir..

  (bkz: cumartesi pkk lıları)
  (bkz: cumartesi öşexçileri)
  (bkz: cumartesi ucubeleri)

  doğuda karalol basılır, onlarca asker ölür.. doğuda görev yapan memurların karıları, çocukları pusuya düşürülüp öldürülür.. öğretmenler karı koca duvara dayanıp öldürülür.. bütün bunlar karşısında medyaya hakim olan komünist kesimin tek bir sözü vardır:

  -- eğer şehit sayısı beşten azsa haber kıymeti yoktur

  zaten şehit sayısı beşten fazlaysa da sol medya haberi en fazla 1-2 gün gündemde tutar, sonra gündemden çekilip unutturur.. türkiye'de 10 ölülü bir karakol baskınının gündemde kalma ve hatırlanma süresi yaklaşık bir haftadır..

  ama kürdün birinin parmağı kanasa medyaya hakim olan solcular kudururlar.. hadise sürekli gündeme getirilir, unutmamıza izin verilmez..

  berfo diye bir kürt karısı vardı.. pkk'lı oğlu bir şekilde nalları dikmişti.. medyadaki solcular bu karıyı sürekli gündemde tutar, asla unutturmazlardı.. her hafta bir gazetede karının tam sayfa röportajları çıkardı.. karakol baskınlarını "kısa haberler" köşesinde veren komünistler bu kürt fahişesine her hafta iki tam sayfa ayırırlardı.. her hafta bir tv kanalı karıyla röportaj yapardı.. hatta arka sokaklar dizisine bu karıyı temsil eden bir karakter koymuşlardı.. neyse, sonunda nalları dikti de kürt karısından kurtulduk..

  reco'nun bir iyiliği medyadaki solcuları büyük ölcüde temizlemesi oldu.. reco medya solcularını önce kullandı, sonra acımadan sikti hepsini..

  akp'den ne kadar rahatsız olduğumu bilenler bilir.. akp medyası da beni sadece tiksindiriyor.. ama şu anki akp medyasını 80'lerin ve 90'ların içi solcu dolu olan medyasına tercih ederim.. hem de bin kere..

  bu "cumartesi anneleri"nin tekrar cilalanıp parlatılıp önümüze sürülmesi medyadaki solun tekrar güçlenmeye başladığının göstergesi.. kendi içinde çok fena bir gelişme..
  5 -6 ... arbutus unedo
 7. 7.
  öşek gibi böğüren, anıran, kuru gürültü yapan boş beleş untermench kürt ucube gruptur. alayı da çirkin ve nursuzdur..
  kadınlı erkekli karışık gruplardan oluşan öşekçi terörist yakınları topluluğu.
  sol medya biraz daha kassa bu tiplemelerin terörist eşlerini, oğullarını "demokrasi şehitleri" olarak lense edecek. ayrıca diğer isimleri için :
  (bkz: cumartesi armenoidleri)
  (bkz: cumartesi untermenchleri)
  (bkz: cumartesi ilkelleri)
  (bkz: cumartesi meymenetsizleri)
  4 -3 ... nardaninciler
 8. 8.
  insanları kaybolan evlatlarını bulma eğer öldü ise de en azından mezar yerini bilme adına yaptıkları bir eylem. Bu kadar ağzı köpürürcesine kudurmanın gereği ne inanın anlamadım . Bir insan kendinden olmayandan neden bu kadar nefret eder hiç anlayamadım . Haklı bir eylemdir. Anne ve babaların evlatlarına ulaşma çabasıdır , insanidir. Kuduran varsa salyalarında boğulur umarım
  3 -6 ... orestias
 9. 9.
  fatma morsümbül isimli "cumartesi fahişesi"nin de geberişinin üzerinden yaklaşık iki yıl geçmiştir bu arada.
  darısı nice "cumartesi fahişeleri" nin başına..
  3 -1 ... nardaninciler
 10. 10.
  şurda çıkıp sorsam gecen mühimmat patlamasinda kaç asker sehit oldu hangi mühimmat infilak etti diye kaç taneniz bilebilir
  ama söz konusu bu tür eylemler olunca hepiniz ayaga kalkıyosunuz.
  2 -2 ... nobody s