bugün

Kraldır. Bu akşam da beşiktaştayız çok şükür.
perşembe gecesi içilen kadar iyi hissettirmez.
(bkz: entry-nick uyumu)
cuma günü tüketilen zıkkım.
cennete huriler eşliğinde ırmaklardan akanı içmek daha güzelmiş. ben demiyom kuran diyo. allah da diyo olabilir. geldik mi allah diyen şaraba.

çarpıldım lan. hahaha.
rakıya gelen külfetli zamlar akabinde şaraba düşmemizle sonuçlanacaktır, bu cumada adım gibi biliyorum.

neyzen gibi ' bu havada rakıya para mı verilir' demek istiyorum bende.

ama ne ben neyzenim, ne esnaf o esnaf...
Bugün pas geçiyorum, yarına safra kesesi ultrasonum var size afiyet olsun genşler.
Boykot kapsamında içmediğimdir.

alkollü içkilerden alınan soygun vergisiyle diyanetteki din sömürgenlerine ve ülkeyi yönetemeyip vergiye yüklenen iktidarın saltanatına destek vermekten bıktım.
Simdiye kadar içtiğim içkilerin tadı damağımda. Onların anısı bana aylarca yeter.
Vazgeçtim ya pas geçmeyeceğim. Saat 10 dan sonra sallarız 3-5 bira.
Cuma gecesi 00.01'de yapılınca günah pointleri azaltabilir.
bugünü pas geçip kutsal c.tesiye kendimi saklamakta olup viski veya rakı ile hafta sonunu geçireceğimdir.
Yorgunluğu alandır,
Kafayı dağıtandır,
Cuma akşamı atılan tek
Candır canandır

Mani yazdırdı. O derece..
cuma rakısı olarak durumu güncelliyorum.
(bkz: sadece erkeklerin anlayabildiği cumartesi olayı) öncesinde güzel bir hazırlıktır. akşam saatleri tavsiye edilir ki ertesi günü pek etkilemesin.
şu mereti şu gün içmeyin.
allah zaten belanızı vermiş
illa tam gideceksiniz.
(bkz: yanacaksınız)
Allah bela okuyanların belasını vermiş asıl kafalara baksana 24 ayar maaşallah.
bütün haftanın bitişi kutlanır, çok güzeldir..

tabii ben yine bira..

enternasyonel rakı masası olayı haftaya cumaya bağlandı..

hihohayttt on numara olacak amına koyayım.. en ilginci de flash forward mahiyetinde iranlj arkadaşın olması olacak.. kendi mevcudiyetimizin taşşağı geçilecek..
saat 20:00 sularıdır.
evde yapılmış lakerda gelir ilk masaya kırmızı soğan eşliğinde. ilk kadehten ilk yudumlar alınırken arada mutfağa gidilir. salataya kırmızı lahana ince ince doğranır. üzerine limon ve tuz dökülüp yoğurulur. salataya eklenir.
tekrar masya dönülüp bir yudum daha rakı ve bir parça lakerda atılır ağıza.
salatanın yağı eklenip masaya getirilir. bir yudum alınır rakıdan.
ilk kadeh bittikten sonra, kızartmalık balıklar unlanır. tavadaki yağ kızana kadar bir kadeh daha konulur rakıdan. bir yudum daha içilir, ocağın başına geçilir. yağ kızmış balıklar unlanmıştır. ilk balık yağla buluşurken, o kızgın yağın (bkz: ananskiiiiiiimmmmm) şeklinde çıkan sesleri eşliğinde diğer balıklar tavaya dizilir.
Akşama doğru nasip kısmet.
Kımız iyi olur sanki .
Bir yıl bpyunca her cuma yaptığım iştir. Akiam saat 9 da çıkıp 4 arkadaş oturup vodkanın ardın içtiğim bira olur
akşam kadıköyde yapacağımdır. beklerim.
sen içme arap bokunu çıkartıyosun. sonra götün karanlıklarda kalır.
Ayrandır efenim.
Saat 16:00 da başlar etkinlik.
(bkz: wowowowow haram)