bugün

supernaturalde mark sheppard tarafından canlandırılan bomba karakter.
bu piç tam güme gidecekken çat diye öyle bir teklif yapıyor ya da öyle bir yedek plan devreye sokuyor ki, garibim winchester kardeşler mal gibi kalıyorlar, o an kal geliyor onlara. adamın teklifini kabul etmemek salaklık oluyor genelde, sike sike onun oyununu oynuyorlar.

akıllı vesselam.

tam bir iblis kendisi.

kötülüğü değil hilekarlığı yansıtıyor.
çok iyi bir düzenbaz, onun kadar zeki başka bir şeytan tanımadım.
dizideki en karizmatik kötü adam. çok eğlenceli bir karakter. ayrıca kendisini canlandıran mark sheppard leverage da jim sterling diye bir karakteri canlandırıyordu ve o karakter de crowley e benziyordu. adam düzenbaz olarak doğmuş sanki. daha çok çıksa daha çok görsek. ayrıca bobby ile anlaşma yaparken çektiği foto da mükemmel. *
supernatural dizisi gerçek olsaydı olmak isteyeceğim karakter.
(bkz: aleister crowley)
sempatik şeytan.
lucifer' le birlikte şeytanların iyi bir espri anlayışı olduğunu göstermiş, supernatural' in eğlenceli adamı.
zevkli şeytandır. içtiği en kötü viski 60 yıllık craig'tir.
(bkz: crawling)
mr. crowley
(bkz: ozzy osbourne)
acilen bir karma değeri olması gereken şeytan. ya çok yüksek ya da çok alçaklarda bir yeri olmalı.
şeytan olduğundan mütevellit, bir parmak hareketiyle insanı kese kağıdı gibi patlatan, espri yeteneği kuvvetli karakter.
gelmiş geçmiş en sempatik en kötü, en yavşak kötü karakter.. hani öyle bir karakter ki buna en büyük kötülüğü yapsan iki muhabbet, bir kaç antlaşma ile kelleyi kurtarırsın.. laf adamıdır.. muhabbetten anlar.. ehehe
wincesterlarla yeni tanıştığı sıralarda cehennem köpeği savaşı sahnesi efsanedir. Sammy'nin "Cehennem köpeği geliyor, kaçmalıyız" dediği yerde köpeğini kaşıyarak verdiği cevap şudur: "Bende köpeğimi getirdim ve benimki daha büyük."
supernatural'da cehennemin kralı. abimiz, reyisimiz. asla ortadan kaybolmaması gereken, dünyanın en rahat, komik, muhabbetçi, kafasında kırk tilkili kötü karakteri. special guest star'da mark sheppard adını görünce içimi bir sevinç kaplıyor.
Son sezonlarla birlikte iyice winchesterlarla kaynaşmış, ilerde ne olacağı konusunda merak uyandıran karakter.
ilkeleri ve prensipleri olan sevilesi şeytan .
Dizi de en sevdiğim karakterlerden birisidir. Cehennemin kralıdır. Komik replikleri vardır.
supernatural'in daryl dixon'ı. ben de severim crowley'i, esprileri falan güzeldir ama crowley'nin crowley olduğunu da unutmamak lazım.
bir başka aleister crowley göndermesidir.
Tam bir ibnedir.
adam cehennemin kralı zaten ibnelik peşinde sürekli dean'e aşık kesin adamdan ayrı kalınca deliriyor.
Bir zamanlar en yakın dostla, bu bizim şarkımız dedirten şarkıyı akla getiren başlık.
Evet, mr. crowly- ozzy osbourne.
Okuldan kaçıp denize karşı duran çimenlere uzanıp söylüyorduk, bağıra bağıra.*
Şu an nerede olduğunu dahi bilmiyorum.*
Umarım her şey yolundadır ve umarım tüm güzellikler onunla olur.* *
Büyücüdür.

Edit : Dün ben girecektim bu başlıga unuttum amk.
(bkz: aleister crowley)