bugün

2010-2011 sezonun başında, guti ve quaresma'yı transfer eden beşiktaş; stoch ve niang'ı transfer eden fenerbahçe'nin gölgesinde kalan galatasaray'ın birkaç gün içinde resmi olarak açıklaması beklenen transfer olayıdır.

olayın perde arkası şu şekilde;
lionel messi transferinde sona yaklaşan sarı-kırmızılı ekip son onda çıkan pürüzler sebebiyle, rotasını cristiano ronaldo'ya çevirdi. jose mourinho'nun, real madrid'in başına geçmesiyle her fırsatta mutlu olmadığını dile getiren "cr7" galatasaray'a yeşil ışık yaktı. transferin birkaç gün içinde netlik kazanması bekleniyor.

mavi balina hem de minik - madrid
sir adnan sezgin'in cristiano ronaldo'nun manitalarını istanbul'a gelmeleri için ikna etmeye çalıştığı olası transferdir. ayrıca uzun süredir kendisinden haber alınamayan haim fresco'nun da bu transferde devreye girmesiyle bitmesi an meselesidir.
inanmayanlar için caps;

görsel
ronaldo 36 yaşındayken bir ihtimal gerçekleşebilecek eylem.
muhtemelen cr7 nin alınamaması üzerine, onun alternatifi olan rodrigo tello'nun alınmasıyla sonuçlanan bir transfer olur.
son yaşanan gelişmelerden sonra farklı bir boyut kazanmış transferdir.

son gelişmeler şu şekilde;
cristiano ronaldo'nun bonservisi için 18.7 milyon avro'yu * gözden çıkaran sarı-kırmızılı ekibe "hayır" diyen eflatun-beyazlı yöneticiler, cristiano ronaldo yerine kaka leite'yi önerdi. bu öneriyi yaparken de guti'nin boşluğunu doldurmak için ayhan akman + 12.4 milyon avro istediği bilgisi bizlere ulaştı. kaka'nın, brezilya milli futbol takımı'ndan kankası olan elano blumer ile birlikte oynamak istemesi de, transferin önündeki engelleri kaldıran bir etken olarak ifade ediliyor. son gelişmeler bu şekilde. içeride kıyasıya bir pazarlık devam ediyor. gelişmeleri anbean aktarmaya devam edeceğiz. bizlerden ayrılmayın...

mavi balina hem de minik - madrid
ancak sarı mercuriallerini alabiliriz.
(bkz: 25 saat sonra kıyamet kopacak)
erken açılmış başlık. 15 yıl sonrası için parsellenmiştir.
sabri ile cr7'nin takas edileceği haberi galatasarayın resmi sitesinde yayınlanmıştır.
(bkz: galatasaray bu sene bank asya ligi ne göz kırptı)
real madrid'in 6 ayda bir oynatacak bir oyuncu alma isteğine karşılık veren en iyi örneğin gökhan zan olması ile ilgili transferdir. son yıllarda galatasaray'daki beşiktaş ekolünün artmasıyla gerçekleşen bu hadiseye göre real madrid cr7'ye karşılık ondan hiçbir eksiği olmayan (!) serdar özkan ve numunelik gökhan zan'ı kadrosuna katmayı ve bu yüksek maliyetli oyuncudan kurtulmayı planlıyormuş.
(bkz: ardaronalodyubekliyor com)
galatasaray'ın orkid ultra sponsorluğunda gerçekleştireceği transfer. yalnız logoyu formanın önünemi koysunlar arkasına mı karar verememişler.
manchester united'ın sabri ve ibrahim transferlerini bile sönük bırakan transferdir.

http://photos-d.ak.fbcdn....969_1965075_6447995_n.jpg
gerçekleşmemesi durumunda g.saray ın transferi, karabükspor'un yıldız oyuncusu emenike ile noktalamasına sebep olacak transferdir. fazla mı oldu yav?
2010-2011 sezonunun devre arasında gerçekleşmesi muhtemel transfer.

son gelişmeler şöyle;
sağ bekte sabri sarıoğlu'nun klasına uygun bir sağ açık arayan sarı-kırmızılı yöneticiler, gözünü real madrid'de huzursuz olan portekizli yıldıza çevirdi. sağ açık ve sol açıkta oynayabilen cr7, bu yönüyle galatasaray'ın aradığı kan olarak göze çarpıyor. bütün bu özelliklerinin yanında forvet ve forvet arkasında da görev yapabilen ronaldo, sarı-kırmızılı takım için biçilmiş kaftan. aynı zamanda hırsı ve mücadeleci yapısıyla tanınan yıldız oyuncu, galatasaray ın 2000 ruhu'nu tekrar takıma kazandıracak futbolcu olarak gösteriliyor. transferdeki son pürüzler giderildikten sonra 5 ocak 2011'de istanbul'a gelmesi beklenen ronaldo için, türk telekom arena'da imza töreni yapılması planlanıyor.

mavi balina hem de minik - madrid

(bkz: cristiano ronaldo nun galatasaray a transferi/@mavi balina hem de minik)
36 yaşında gerçekleşebilir.
r.madride sabri sarıoğlu+colin kazım teklifini yapmış ve kabul görmüştür . ülkemizde yeni bir yıldız daha katıldı mutluyuz.
Bu bir hayal. Belki antrenör olarak gelir.
Hasstır be Santıago Bernabau Denilecek olay.
çok iyi, çok güzel olur. önümüzdeki 5-6 sene içinde imkansız gibi duruyor.
7. Mecidiyeköy çilek ve turfanda sebze festivali.
kaka, sneijder, messi'yi almış olan galatasaray'ın bir sonraki hedefidir. onun ardından da rooney gelebilir.
insanda '' bir güldük bir güldük hiç sorma '' deme isteği uyandıran transferdir.