bugün

6. nesil, galatasaraylı yazar. xxl pantolon giyiyormuş, sığdıramadığı söyleniyor. bayan yazarlar sözüm size, uzak durun.
gözüm bir yerlerden dişledi ama hadi hayırlısı bakalım. * hoşgelmiş.*
bizlere nicki ile (bkz: minik mavi balina)'yı hatırlatmıştır. hoşgelmiştir. *
kendini araştırmacı sanan yazar ama dünyadan haberi yok.
minik mavi balinanın ta kendisidir.
bana ilk hoşgeldin diyen yazardır. ben de onda ilk hoşgeldin diyebilmek isterdim ama nasip işte. * *
minik mavi balina'nın bir benzeri olan yazar.
sözlüğün emektar yazarlarından. yeniden gelmiş, hoşgelmiştir.
yeni can yeni kan hoşgelmiştir .

(bkz: bu zamana kadar nerelerdeydin sen)
daha eski uktelerini dolduramamisken, yeni yeni ukteler verip sonunda benim delirmeme neden olacak ukte manyagidir.*

hos gelmis, sefalar getirmistir.

ha bi de, bu yazarcanin hafizasi cok kuvvetli, aman diyim * .
(bkz: şişmanlara yapılan espriler)
donusuyle sevindirmis yazardir.
(#5327325)
23 filminden etkilenmiş yazardır. gerçi tarihe bakınca 23 filmi bu yazardan etkilenmiş gibi gözüküyor.
nick birilerini andırıyo ama, umarım kaderi benzemez yazarı.. vermeyi de özlemiş* nesildaş, severiz ailecek..
bana 6. nesil çaylak dediği halde kendisininde o pozisyonda olduunu görünce güldüğüm bir yazar imiş kendleri
eskisi kadar ilgi göremediği için trollüğe başladığını gördüm, üzüldüm. şu sıralar konu olarak altıncı nesile sarmış, ilgi insanı ne hallere getirdiğini resmediyor. severdim bu adamı bir aralar.
6. nesil konusunda kendine hitleri'i örnek alan yazar.
yazar.

vay vay vay vay, dediğim.
verdiyi utkelerle anal seks ile kafasini bozdugunu düsündügüm kaliteli yazar. *
şu aralar kafayı kedilerle bozmuş olan yazar.
hem zayıf, hem de uzun boylu bir insan evladı.

aha fotoğrafı;
görsel
tahrik edici derecede yakışıklıymış, öyle duydum.
resmi eğer gerçekse ne mavi ne minik ne de balina olan yazar. tüm hayallerimi boşa çıkardı. *
Kondomların bedeni olduğunu düşünen yazar zannınca bazı kişilere bir beden büyük gelebiliyormuş ...
doldurup mesaj atmayı unuttuğum yazar. dur atayım mesajı da.