bugün

şu an dördüncü nesil, kaliteli entryleri ile uludağ sözlüğe renk getireceğini düşündüğüm bir yazar.
uzun zaman sonra yazar olma erdemine erişebilmiş şahsiyet.
nickinin ölü gelin filmiyle alakalı olduğunu bu kıvrak vede üstün zekamla şıp diye anladığım yazar.
bir tim burton klasiği. herzaman olduğu gibi sınırsız hayal gücü, mükemmel bir atmosfer. bir animasyon ile duygular ancak bu kadar iyi yansıtılabilir bir yapım.
(bkz: cannibal corpse) * * *
hayko cepkin başlığından aynı okulda okuduğumuzu tahmin ettiğim yazar.

ayrıca karakterleri son derece sempatik olan kısa bir animasyon filmdir, izlenesidir.
taptığım tim burton filmini nick olarak taşıyan yazar.
(bkz: corpse bride)
tatar olmasi dolayisiyla direk kanimin isindigi yazar..sozluge cok yararli olacagini dusunuyorum..
bana cannibal corpse grubunu anımsatan nicke sahip yazar.
bir sözlük yazarıdır. kaliteli bir yazardır.

nickini corpse bride olarak almayarak o başlığın p*ç olmasını engellemniştir.*
hoşgeldin yazarı aynı yurttanmışız...*
bir şeboistnetli olarak (#1418728) numaralı entrysi ile kendisine şapka çıkardığım, bende saygı uyandıran seboizm.com'lu yazardır.
kucuk itirafcılardan. ozel mesaj atabilen an itibariyle kasmayan yazar. başarılar diledigimiz insan.
(#1424325) nolu entrysiyle koparan, gecenin bir yarısı kahkahalarımla uyuyan ev ahalisinden azar işitmeme sebep olmuş olan şahsiyet.
Tuhaf bir şekilde bazı insanların hastası olduğu, nekrofil yaratıkları konu aldığını düşündürten çizgi filmimsi.
bir insanın ilk girdiği girdilerden bu kadar mı kimliği belli olur dedirten yazar. bi adını soyadını yazmamış.
her şey insanlar için görmek, öğrenmek için
bazen zor da olsa...
diyerek kendini avutmaya çalışan yazar şahsiyet.
anlattığı hikaye sonucu, yazara hipotalamus vajinalyus geçirmesine sebeb olmuş yazar bünyesi.
ölü mölü ama halden anlar, empati sahibidir, anlayışlıdır.
uludağ sözlük yazdığım ikinci sözlük olduğundan daha önce yazdığım sözlükte tanıştığım bir masal perisi, söz verdiği lost dvd lerinin hala elime geçmediğini tüm sözlük ahalisine duyurmak istiyorum. ayrıca sizden sonra eminim çok eğlendik biz o zirvede ama hatırlamıyorum.*
Gitmediği Şebnem ferah konserlerine benim gitmemi hala kendine yediremeyen, hele üstüne bir de en önde durmama rağmen görmediği konserleri bile yorumlayarak ''azcık ortalara geçmişin işte'' diyerek hazımsızlığını ortaya koyan ezik şeboizm.com tarikatı üyesi bayan yazardır. Hah oldu mu işte? öyle nick altı entrysine böyle cevap. Bulaşmayacaktın bana hanımefendi! *
hiçbir hakarette bulunmamama rağmen incinmesin diye hakkındaki son entrymi silmeme karşın hala daha müzikal egolarını tatmin etmekten midir nedir bilmem şahsıma saldırmak gibi amaçsız işlerle uğraşan bünyedir. işi gücü kalmadı herhalde ondandır *
an itibariyle müstesna şahsiyeti tarafından şahsıma gelmiş barış antlaşması niteliğindeki nick altı entrysi tarafımca kabul görmüş hanımefendi yazardır. Geç de olsa demokratik çözümü bulmuştur. *
tim burton'ın gerek gülerek gerek hüzünlenerek izlenilen animasyon filmi
güncel Önemli Başlıklar