1. 1.
  The karate kid serisinin dizisidir. iki ezeli düşman büyümüş ve çocukları olmuş, Biri sefil bir hayat sürerken diğeri ülkenin ünlü araba satıcılarından olmuştur. Herkes kendi halinde takılırken birbirini izleyen olaylar ile kahramanlarımızın yolları tekrar kesişir ve cobra kai dojosu tekrardan açılır. Film serisinde kötü gördüğümüz arkadaşı da yakından tanıma fırsatı buluruz.
  ... never forget what you are
 2. 2.
  90ların başında doğmuş ve çocukluğunda tvde defalarca karate kid izlemiş biri olarak veni acayip heyecanlandıran dizidir. Üstelik standart kilişe anlatımın yerine bu kez hayata diğer taraftan bakmamı sağlayıp aslında cobra kainin adam gibi adam olduğunu ve daniel larusso nun nasıl kibirli bir piç olduğunu gözler önüne sermiştir.

  Filmde özellikle hawk karakterinin evrimi acayip hoşuma gitti lan.

  Lawrence ile de resmen kendimi özdeşleştirdim. Benim de jeet kune do hocam göt herifin tekiydi onun yüzünden sporu tamamen bırakıp bu defteri açmamak üzere kapattım. Dizi resmen duygularıma dokundu
  ... eduardo elric
 3. 3.
  karate kid devamı eğlencelik netflix dizisi.
  ... ibrahimerkel
 4. 4.
  strike first, strike hard, no mercy mottosudur bu olusumun. eski amerikan askeri olan john kreese tarafindan kurulmustur. ancak savastan dolayi kafayi usutmus olan kreese bu ogrencilerin hayatini karartmistir.

  seneler sonra ise johnny lawrence bu kulubu yeniden kurmus ve eskisinden daha iyi, no mercy e "honour" eklemek istemistir. ancak yavsak kreese yine isleri karistiracak.
  ... abe no seimei
 5. 5.
  şahane diziymiş lan. izleyin. ama bi dakka sizde ayda 20 lira netflixe verebilecek para yoktu dimi. ağır fakir uludağ sözlük unutmuşum.
  ... jacopastorius
 6. 6.
  her zaman demişimdir, 80’lerin ruhunda ölmeyen bir şey var diye ve bu dizi ne kadar haklı olduğumu bana bir kez daha gösterdi.#COBRA KAi...
  dizi ilk iki sezonu youtube yapımıydı; üçüncü sezondan itibaren #Netflix'e geçti.

  https://www.youtube.com/watch?v=5mbUoIAWA9U&t=1s+
  ... hasmet ibriktaroglu