bugün

Teröristlerden temizlendiği zaman güzel olabilecek bir yer.
Yansın amk memleketi su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim dediğim yer.

Sikin hepsini çocuklara dokunmayın ama terörist davranışı sergileyenleri kazıka oturtun.
pkk'lıları bir bir öldürünce kürt halkına katliam yapılıyor diye bas bas bağıran orospu evlatlarının gün yüzüne çıkmasını sağlamış güzide ilçemiz.

Özerklik ilan edip öylece yaşayabileceğini mi sanıyordun sen pkk'lı piç.

Git kuzey ırak'a orası kürt devleti gibi zaten orada yaşa pkk'lı piç.

Ama yoooook ben özerklik ilan edip başka insanların sırtından geçineceğim, devlet bana tüm imkanlarını sunacak ama ben hayatı, orada yaşayan halk ve görev yapan vatan evlatları için daha da zorlaştıracağım diyeceksin ve beni de tüm bunları seyretmek zorunda bırakacaksın, işte bu sebeplerden ötürü senin ananı bir kez daha sikeyim pkk'lı piç.

Lafta demokrasiyi, özgürlüğü, barışı savunan ama her türlü ikiyüzlülüğü ve pisliği yapmaktan geri kalmayan kahpe topluluğu sizi.

sizin gibi hain ve kahpe bir ırk daha dünya yüzüne gelmemiştir.

Şimdi bu yazdıklarımı oku ve orospu çocuğu bir kahpe olarak yaşamına devam et.
bu sıralar pkk'lılarca ölülerimizi gömemiyoruz foto foto ile servis edilen ülkemin toprağı. şimdi sen ölünü gömemiyormusun? hah işte toprak kabul etmiyor 'u hatırladın mı? çoğunluğun masum olmadığı teröristlerin leşlerinin kokuştuğu vatan toprağım.
görsel
Adres verin adres.
ne olursa olsun hdp heyeti cizreye girmemeli. Amacları uluslararası kriz cıkartmak.

ne olursa olsun illegal ya da legal keskin nisancılar cizrede konuslanmalı.

unutmayın bu psikolojik bir savaş.
kesinlikle masumlara birşey olmasına karşıyım.Türkiyeyi sevenler azınlıkta o bölgede ama sevmeyen ve arkadan vuran kalleşlere ayırt etmeksizin kadın erkek farketmez yerle bir edilsin.Buzdolabında tutuluyor diye çıkardıklarrı provokasyonlara da inanmayalım.
TÜRK'ün gücünü göreceksiniz...
beş yaşında polise molotof atan piçin masum olduğu tek yer.
5 yaşındaki kardeşim polise molotof atacaksa zaten önce beni vursunlar sonra kardeşimi.
çocukları öldürmeyin orospu çocukları diye resim yükleyenlere.

artistlik yapıp çocukları öne sürmeyin orospu çocukları denilmesi gereken ilçe.
güzel bir temizliğin başladığını düşündüğüm yer. kekolar ağlamaya başlamış çünkü
At izinin it izine karıştığı ilçe.
Kim terörist kim halk belli değil.
Bi bakıyorsun ben halkım diyip polisten kurtulanlar beş dakika sonra molotof hazırlanırken yakalanıyor.

Bi de bırakın bu çocuklar ölüyor ayaklarını.Çocuklara molotof hazırlatıp mühimmat taşıtanlara laf yok çıkan çatışmada ölen ya da yaralanan çocukları görünce "devlet terörü var"! Bırakın bu iki yüzlülüğü.

Orana "halk direniyor devlet katliyam yapıyor" diyen orospu evladı sana sesleniyorum.

itten yanayım diyosan sonuçlarına katlanacaksın. Orada direndiğini idda eden halk terör örgütünü saklıyor koruyorsa o orgütten farkı yoktur.

Hümanizm işe giden masum polisleri patlattığınızda rafa kalktı.
Şu çocukların haline sevinenler şehitlere üzüldük triplerine girmesin. Sizde bir damla vicdan olsa böyle nefret kusmazsınız. Kandan besleniyorsunuz resmen.
çılgın tsk cizre'yi coşturuyor.*
türkiye ve türk halkı için sembol olması gereken şehirdir. buraya yapılacak bir çıkartma ile tamamen temizlenip kontrol sağlanıp, devletin gücünü gösterdikten sonra burada olanlardan sonra kimse bir daha karşı gelmeye cesaret edemeyecek psikolojiye sokulmalıdır. devlet bunu şu an yapmıyorsa teröre destek oluyordur.
polise atmak için molotof hazırlayan terörist artıklarına mı üzülelim yoksa 50 yaşında elinde keleşle polise sıkmaya çalışan terörist pörtletene mi üzülelim ?
özellikle şu günlerde sokağa çıkma yasakları kesinlikle delinmemelidir.

sempatizanı, savaş meraklısı karısını, çocuğunu bırakıp kendi çıksın sokağa.

nitekim savaş ortamında sokağa çıkma yasağını delmek savaşa dahil olmaktır.

sakın diyorum, sakın.

savaş mavaş hikaye, canınıza yazık.
Zerre kadar umrumda olmayan ilçe.

TSK anasını avradınız siksin. Yine rahat rahat uykumu çekerim.
terorle sadece sahada degil internet ortaminda da mucadele edilmesi gerekir.adamlari dagda, sehirde avliyoruz hemen twitterda tag aciyorlar # ebemizinorekesindekatliamvar! diye.allah dusmanin da mertini versin. sen al eline silahi askere polise ates et, asker vurunca hemen yandaslarin gelsin elindeki silahi saklasin, sonrada asker sivili vurdu diye propaganda yapin. serefsizligin bu kadarina da pes.
insanlığın bittiği yerdir. masumları katlederek nereye varılacak, pkk dan ne farkı kalacak? hiçbir ideoloji bir çocuğun hayatından daha değerli değil.
son günlerde fazlası ile gündemde olan lokasyon.
"gerekirse suriye ye dört adam gönderirim türkiye ye sekiz füze attırıp savaş çıkartırım." diyenlerin iç savaş çıkartmak için tüm hukuksuzluk ve şiddetiyle abluka altına aldıkları yer.
zamanında molotof atana su ile karşılık verildiği için durum böyle. sen devletin asayişinden sorumlu insanlarına sebepsiz yere saldırırsan karşılığını bulursun. basit bi kural aslında; evrende her etkinin bir tepkisi vardır.
hem özerklik ilan edeceksin, hem de suyun elektrigin kesilince zırlayacaksın.

tanım: insanına tüm kalleşliğine rağmen merhamet gösterilen yer. zira bu hainliğin bedeli oranın dümdüz edilmesi idi.
(bkz: cizrede am var)

Vurun aslanlarım mala. Vurduğunuz gol olsun. Pkk piçlerini daha fazla ağlatın cizrede katliam var diye.
güncel Önemli Başlıklar