bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Psikiyatri dalında bilinen, bir panik atak ilacıdır.
  1 ... shimaya
 2. 2.
  eteken maddesi sitalopram olan, jenerik bir anti depresan. ürünün orjinali cipramdır.
  2 ... milan
 3. 3.
  uyku vermesi dışında yan etki hissettirmeyen, oldukça etkili sayılabilen bir antidepresandır. Aklınızdaki konu, kişi ya da sorun neyse, daha öncesinde onu düşündüğünüzde * verdiğiniz tepkiler bu ilaç sonrası azalmaktadır. Ağlama krizlerinizi dindirir.
  ... faithful lover
 4. 4.
  Cinsel istegi azaltmaz sadece gec bosalmaniza hatta bosalamamaniza sebep olur. 10 dakikada yaptiginiz masturbasyon 60 ve ya daha fazla dakikaya cikar. Artik usenmekten mast yapmazsiniz. Seninle ugrasicam amina koydugum diyerekten!

  Cinsel iliskiyi soranlara ise gulucuk yapiyor ve bosalmanin impasible oldugunu soylerim. Etkisi 2 haftalik kullanimdan sonra gorulur. Oyle alayim cialisle beraber diyen cakallar sizedir bu lafim.

  Valla bir gecede 100 bakire bozan adamla kapisacak durumdayim. Oyle bi hikaye mi ne vardi neyse oyle iste...
  1 -1 ... king of kings
 5. 5.
  Citoles in erkek versiyonu.*
  (bkz: cipram)
  uzun süre kullanılabilecek bir antidepresandır. Öf bu ölmeden toprak altına soktu beni gibi bir durum pek söz konusu olmaz. Hatta ciddi ciddi iyi bile gelir.
  ... onemliolansigaravarmiyokmu
 6. 6.
  uzatmali sevgilim.

  halk arasinda mutluluk hapi olarak bilinen hap. etken maddesi sitalopram olup, bu madde vucuttaki serotonin miktarini arttirmaya yarar. daha cok depresyon icin kullanilir.
  ... fragile
 7. 7.
  bugün psikiyatr tarafından bana verilen ilaç. kalp krizine karşı geliştirdiğim obsesyon ve bunu izleyen anksiyete atakları için yazılan bu ilacın eve gelip prospektüsünü okuduğumda yan etkilerinde "cardiac arrest" (kalp krizi) bulunduğunu okuduğumda biraz dumurlara uğramadım değil.
  ayrıyetten uyarı başlığı altında da kullanan bireylerin yakınlarına intihar eğilimini iki hafta gibi bir süreyle arttırabileceğinden bahsedilmiş. nasıl mutluluk hapı, merak ettim.
  1 ... donmuskola
 8. 8.
  Doktrun bana Paxera'nın yan etkileri sebebiyle yazdığı antidepresan ilaçtır. Paxera bende huzursuz bacak sendromuna sebep oldu. Citol'le devam ediyoruz yola. Birbirimizi yeni tanıdık şimdilik, herşey normal gibi gözüküyor.
  ... mystries
 9. 9.
  antideprasanların en uyumlusudur.

  yan etkisi yoktur mışıl mışıl uyutur,

  tek sıkıntısı cinsel birleşme sırasında geç boşalmadır.
  ... ekmek arasi eti cin
 10. 10.
  bu sabahtan itibaren kullanmaya başladığım ilaçtır. genelde sinir hastalarına veriliyormuş.

  hadi bakalım neler olacak izleyelim, görelim.
  1 ... impiusnoctibus