bugün

götlü göbekli, pislik içinde yaşayan, giyinmesini, konuşmasını bilmeyen kadınlardır..

(bkz: ukte)
ayrica 60 yasina gelip mini etek giyenler.

(bkz: ajda pekkan)
cinselligi kullanan, sadece seks yapiyor olmakla onemli olabilecegini sanan kadinlardir.
lisede sıklıkla karşılaşılabilecek olanlardır; tabi bunlar kızdır genelde, cinsellikten soğuttuğuna göre kadın olabilitesi pek yok. kendini deşer belki, her neyse.

kız keseyim derken merdivenden yuvarlanırsınız. yaz aylarındasınızdır, taş gibi hatunlar, çorap falan da giymezler; eteklerini de kıvırırlar. beyniniz döner, mal olursunuz.

işte bu tip kadınlar, tam o kızları kestiğiniz sırada götlerine kadar çektikleri etekleri ve kıllı bacaklarıyla önünüzden geçerler. ha faydası nedir? çükünüze hakim olabilmenizi "böyleleri de var" diyebilmenizi sağlarlar.

sus lan sus.
favorileri olan kadındır.
erkek gibi konuşan, erkeksi tavırların prim yaptığını zanneden kadınlardır.
yan komşumuz olan hanım. sürekli bizim evde be insan bir rahat verir onun yüzünden kadınlardan soğudum.
kadın olsaymış
(bkz: isvicreli bilim adami)
yemin ediyorum insan ırkının devamı tehlikeye girermiş.
(bkz: banu alkan)
-bülent ersoy
-?! hemen jürimize dönüyoruz. bülent ersoy cevabına puan veriyor muyuz?
-ııııı...şey aslında "cinsellikten soğutan kadınlar" sorulmuştu fakat ama lakin kem küm...ver gitsin a.q
kıllı kadınlardır kanımca.
(bkz: kadinlari itici yapan detaylar/#3685167)
ayakları pis gözüken ve terlik, sandalet tipi şeyler giyen kadınlardır.*
(bkz: gotik kızlar)

edit: tamam yaa eksileyin benim tanıdıklarım öyleydi. * *
(bkz: makbule tokmak)
kara çarşaflı pislikten leş gibi kokan insanımsılar.
(bkz: merkel in göğüs dekoltesi)
(bkz: condoleezza rice) < ***
(bkz: paris hilton)

seksi bi hatun olabilir ama bedava verse zkmem abi...

editsebepkarışık :

ayar oluyorum.
(bkz: tansu çiller)
kusursuz güzellikte olan kadınlardır. şöyle ki:

insanın bir şeyden soğuması için o şeye sahip olması lazım. şimdi diyelim ki elimizde 2004 model sıradan bir araba var, hadi markasını da koyalım, honda jazz diyelim. yolda tıs tıs gidiyoruz, yanımızdan 96 model bir tofaş geçti. ne yapıyoruz efendim? direksiyonu nazikçe okşayıp, canım arabam diyoruz. az daha gidiyoruz, solumuzdan şiir gibi bir 2009 model mercedes benz geçti. bir mercedes'e bakıyoruz, bir jazz'a. aaa bir bakıyoruz ki jazz'dan soğumuşuz. neyden soğumuşuz efendim? yaaa...

not: kadın-araba benzetmesi muhteviyatı itibariyle bir ticari malla insanı benzettiği için çirkindir, hanımların affına sığınarak sadece meseli izah için kullanılmıştır.
olu kadinlardir. oh, buz gibi boyle..
(bkz: yıldız tilbe)
(bkz: angelina jolie)**
amy winehouse.