bugün

abazan turnusolüdür.
yukarıdaki yazar arkadaşımızın belirttiği gibi mesaj gelmesi için cinsel içerikli başlıklar da kadın olduğunuzu belirten bir imareye gerek yoktur, normal bir başlıkta dahi mesaj kutunuz dolup taşabilir.
ve bu amiplerin emin olmak gibi bir derdi yoktur, çok az bir işaret görseler bodoslama dalarlar, hatta öyle ki bu türlerden gelen mesajlardan sonra kaç yıllık erkekliğinden şüphe eden nice babayiğitler vardır!
olması gereken bu değil mi zaten?

etki-tepki.
erkek iseniz sapık olarak itham edileceğiniz, kadın iseniz cinsel faaliyetlere davet edileceğiniz mesajlardır.

komik. cinsel açlığın pozitif ayrımcılığa etkisi... ne tarafından tutarsanız pisletir.
Hele içinde link de varsa korkutan mesajdır. Bakma annem bakma evladım.
Aynısı tarafıma yapılandır.
Frued dedim anal dedim oral dedim haz dedim.

Hop mesaj geldi. Üstünde ne var dedi.
hiç gelmemiş ve hiç gelmeyecek olan meşazdır. öyle cinsel cinsel konuşup adamın canını sıkmayın akşam akşam. mübarek günün gecesindeyiz parnaklarınız yamulur bak.

görsel
Cinsel içerikli entry atmadan da gelen mesajdır.
Abazanlıkta kaçıncı seviye bu?
Bir bitmediniz.
işte bunlar hep sex.
başlığı açanın türkçe hocası köpürmüştür:

--cinsel içerikli entry yapanın cinsiyeti belirsizdir.
--mesajın kadından mı erkekten mi geldiği belli değildir.

ortaya karışık bu mudur acaba diye sorgulatır.
1 defa cümle içinde meme kelimesi geçirdim adamın biri bir yerini yollama talebini mesaj olarak iletmişti.
Millet ne yokluk içinde be, yazık.
Neyse ben bi sigara içiim, sen de çok takılma buralarda.
Öptm by.
Bence bu olmalı.
Sevişebilme, fuckbuddy olma ihtimaline kanılıp atılan mesajlardır. Karşıdaki aptal ve aklını şeyine satmamış, gözü seks hevesiyle kör olmamış biri olduğunda tiye alıp hafif dalga geçen bir üslupla eğlenceli diyaloglar ortaya çıkabilir. Aksi hali sıkıcı ama. Aptallar Gerçekten çekilmiyor
işte bunlar hep seks.
Sol frame' e bir sex bırak.
gecesini kaslari gevsemis sekilde gecirmek isteyen sahistan alinan mesajdir.

konuyu hemen cevirerek atom muhendisligi uzerine yaptiginiz tezinizden bahsedebilir ve karsinizdaki kisiyi maglup edebilirsiniz.
Cinsel entiri giren kız, kesin verecek demektir. Vermese niye yazsın.

Olm burda kaç kişiyiz herkes birbirini tanıyor, Unutulmuyor yazılanlar. Mesela bi kadın vardı, yok grup yapıyoruz, herkes beni züküyor, rimelim akana kadar şaapılıyorum fln yazmıştı. Şimdi biz, bu oltaya nasıl düşmeyelim. Entirisini gördükçe hâlâ; vay orospu, bu hâlâ burda mı, diyorum.

Haklı erkek bombardımanı. Sözlük erkeklerini yedirmeyiz.
bu entryden sonra mı atıyoruz anlamadım ben.
cinselliğini doya doya yaşayan kadınların zevkle cevaplayacağı mesajlardır. ebet.
her etkinin sonucunda bir tepki vardır.
Çok nadir başıma gelen hadisedir.
Elimde hangi bilgi varsa paylaşırım tabi ama doğruluklarını kendi başınıza yaparsınız.