1. 1.
  müzik dünyasının "mutfağının" baş kahramanlarından.. sezen aksu orkestrasının vazgeçilmez müzisyeni.. sesi kadife kıvamında, ne söylese dinletecek cinsten.. yüreğini sesine yansıtanlardan.. sahnede parlayanlardan.. sesinden 'yandım', 'yine mi çiçek' ve 'imkansız aşk' dinlenmelidir. "savcının karısı" ve "nehir" dizilerinde rol almıştır. perküsyon konusunda yetkindir. hayatın , ikramını bol sunduğu özel insanlardan.. albümü çıksa da çıkmasa da, geri planın en önünde yer alan gerçek bir 'müzik adam', 'ses adam'..
  2 ... bahane
 2. 2.
  sezen aksu'nun sağ kolu diyebileceğimiz vokalist müzisyen. sesi de güzeldir, perküsyon konusunda da gerçekten iyidir. gamze özçelik'le birlikte oynadığı savcının karısı dizisiyle bende biraz hayalkırıklığı yaratsa da yine de severim.
  ... krmyrdsn
 3. 3.
  http://img137.imageshack....137/9821/nehir87ttob5.jpg
  ... the kene
 4. 4.
  hem müzisyen, hem karizma, hem yakışıklı abi.. sezen aksu ile yaklaşık 20 senedir çalışan, yine mi çiçek şarkısını da eşsiz yorumlamış, perküsyoncu olan, genelde konserlerde bol bol şarkılar söyleyip, çakkıdı'da, sezen aksu'ya eşlik eden güzide sanatçı..
  ... faidelibilgi
 5. 5.
  aşık olunası bir insan kendisi.Sezen konserlerinde arada gözüm kayar bu yakışıklı adama.
  ... konigin
 6. 6.
  çok yönlü bir sanatçı olmasına rağmen inceden uyuz olduğum insan.
  ... the godfather
 7. 7.
  saçma sapan dizilerde, saçma sapan oyuncularla oynayarak ne yapmaya çalıştığı anlaşılamayan, herhalde sezen aksu iyi para vermiyor dedirtebilen müzisyen kişilik.

  mütevazi kişiliğiyle dikkat çeken bu kişilik bir sezen konseri sonrası viski içip, arkadaşlarıyla sohbet ederken, kendisiyle fotoğraf çektirme isteğimi geri çevirmeyerek, aksine sımsıkı sarılarak, beni mest etmiştir.
  (bkz: sizde deneyin çok güzel oluo)
  -1 ... kill 4
 8. 8.
  muhteşem bir sesi olan iyi müzisyen. sezen aksu'nun bir an önce kendisine albüm yapmasını bekliyoruz. o ses albüm ve konserlerde vokallerle harcanmamalı.

  (bkz: yine mi çiçek)
  ... oneqeno
 9. 9.
  ve o beklenen albüm geldi sayılır.

  1.Karım
  2.Ben Büyük Adam Olamadım
  3.Bir Süre Düşmanız
  4.Bodrum'un Suları
  5.Ahbap Çavuşlar
  6.Affet Allahım
  7.Eski Kafalı
  8.Sarı Gül
  9.Komşu Kızı
  10.Yoldan Çıktım

  En az 6-7 şarkının Sezen Aksu'ya ait olduğu bilinen, en son Sezen Aksu prodüksiyonu.* Mustafa Ceceli'den sonra Sezenin bu kış aylarında yaptığı bir diğer güzellik.
  1 ... fnbc
 10. 10.
  sezen aksu destekli albümü çıkmış şarkıcı.
  albümü bir kere dinlediğim için yorum yapmak istemiyorum şu an için ama, ses bi garip geldi bana. yine mi çiçek'teki o muhteşem sesi bir türlü duyamıyorum.
  edit: albüm kötü, ses kötü ötesi.
  -1 ... ritmik uyuz