bugün

bazı yumurtaların annesini teşhis edebilecek yazar.

yalnız, bana neden soruluyor? anlamadım.
ergen mekanına dönmüş nickaltı.

aşağılık herifteki fantezilere bak. bunları düşünen insanın annesine, kardeşine falan yazık.

öteki salak da gelmiş tuvalet temizleyip patates soyduğu askeriliğinden bahsetmiş.

şu türkçüler kadar imla hatası yapan kimse yok bu arada.

namazsız şeriatçı gibisiniz amk...
kendi askerine tecavüzcü diyen beyinsizlerin saldırdığı.

tecavüzü ve tecavüzcüyü, galibiyet ve galip olarak değerlendiren şerefsizlerin sonu gelir umarım. kadınlarımıza yazık, böyle erkeklerle yaşamak zorundalar.

neyse. yeterince tiksindim sanırım. haydi görüşmemek üzere.
gerçekleri çekinmeden konuşan yazardır.
vücudundan bahseden yazar.

azgın tekeler ne anlıyor yahu...
gayet güzel yazan, özellikle zeka seviyesi düzeyini takdir ettiğim yazar.
ayrıyetten sözlük antifa mücadelesinin içinde olan yazardır.
ırkçılar için buraya bir kap su bırakacak kişi.
bugün de iyi faşist yaptı.
faşistlerin bok olduğunu direkt faşistlere kabul ettirmiş kişi.

hahaha.
arkadaşlar dalga geçmeyelim k*rt galiba.
kürtçe olanı, kürtçe sözlükte, kürtçe savunsa zaten bir şeyleri anlamış kitleye hitap edecek yazar.

ama amaç ne? bilmeyene bildirmek.

biraz zeka be.
kürtçe olanı, kürtçe sözlükte, kürtçe savunma işinin mantıksızlığından dem vuran yazar.

bazıları neresinden anlıyor yahu...
kimse tabirini bile kendine göre yorumlayan kişilerin nick altında havladığı.
faşistlere çok şey kabul ettiren yazar.

bokluk, hav havlık...
bir kap su yerine bir kap köpeköldüren bırakmaya karar veren kişi.
şaka maka ciddi sıkılan.
(bkz: memnuniyetle)
kafa ütülemeye niyetli faşolarla uğraşamayacak yazar.

cidden sıktınız lan.
sözlük yazarları tarafından " sözlük yazarı" zannedilen sözlük kullanıcısı.

kürt. evet.
bir vaadiyle faşoları hayallere sürükleyen, bir hareketiyle onların hayallerini yıkan.
hesabını sildirme sözü verip tutmayanların uğrak yeri bir nickaltı.
varoş olduğumu ve kendimi geliştirmem gerektiğini nickaltıma kusmuş yazar.

kendisi gibi her yazılan entry'e tek tek cevap vermediğim için cevapsız bırakmıştım.* bir kez yazdım, o kadarını anlamış zira, yapacak bir şey yok. o değil de sosyalizmden yola çıkıp 'varoş' kalıbını aşağılama amaçlı kullanmak da nasıl bir ironidir aklım almadı.*
bu arada eğitimim, okuduğum kitap sayısı, mesleğim ya da girip çıktığım ortamları söz konusu etmeyip, insanın her daim kendisini geliştirmesi gerektiğini savunuyorum. onun niyeti bundan farklı tabi ama yine de ona hak veriyorum.
biidrak varoşların nick altına pislediği.

her şeyden önce; sosyalizm nereden çıktı yahu? okuduğun kitap sayısı söz konusu olmasın da, bence sen biraz kitap oku. liberaliste sosyalizm diyor. şaka gibi. sağır duymaz uydurur diye boşuna dememişler.

her denilene cevap verme hususu da ayrı saçma. kendisi, her dediğime bir cevap verdi şimdiye kadar. versin de zaten, herkes birbirine cevap versin. ama bu konuda şimdi söyledikleri ironik olmuş. gülmekten yazamayacak hale geldiğimi söyleyerek (kabul etmek gerekirse bu tabir çocukça.) gerçekçiliğime gölge düşürmek istemem ama tebessüm ettim bu durum karşısında. yazık.

yazdıkları ise yaşı konusunda tahmin sahibi olmamı sağladı.

neyse.
Çocuklar ilk kelime olarak anne baba der bu zavallımın ilk sözü kemoş kelimesiyle gargara yapmak olmuş. Ağzı bayağı doluymuş herhalde o sırada. Başka da bi numarası yok kemoş aşağı kemoş yukarı. Ha bi de başka nickaltlarında onun bunun değnekçiliğini yapar ayak işlerine bakar, yalaklanır vs.
güncel Önemli Başlıklar