bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ingiliz olmayan hatta afrika kökenli bir amerika'lı olan rock'n roll un en büyüğü diyebileceğimiz sempatik insan.
    4 ... neotrex
  2. 2.
    bir konserinde ütüsüz pantolonla çıkmış yanlışlıkla ve bunu gizlemek için dizlerini bükerek dans etmiş harika insan. sonrasında bu dans stili çok tutulup onunla özdeşleşmiştir.

o küçük konseri bulup izleyin !!

edit
    tam 1 ay sonra gelen bir haberi buraya asıyorum tüm hayranlarına duyrulur !!!

Ocak 2007 de Türkiye'ye teşrif edecekmiş !!!

bu konseri kaçırana acıyan gözler ile bakarım.

zira; yazıktır, böyle bir tarihi olaya katılıp o konserde deli manyak hoplayıp zıplamamak akıl işi değildir.

bilet fiyatı ne kadar uçuk bir rakam olsa da 80 yaşındakibu unutulmaz insanı ölmeden önce bir defa görecem bu şansımı ve deneyimimi torunlarıma anlatacam.

http://www.biletix.com/s%5Fpages/chuckberry/

geliyorum chuck !!!

senin rock'n roll'un ile birlikte hoplayıp birlikte zıplayacaz sakın öleyim deme birlikte dans edecez !!!
    2 ... mosquito
  3. 3.
    ütüsüz pantolonunu gizlemek için ördek yürüyüşü yapan insan.
    ... markasiz
  4. 4.
    19 ocak 2007' de istanbul da konser vericek kisi. lan olum oldun diye biliyorum ben seni...
    1 ... hexagram
  5. 5.
    Rock And Rolla farklı bir isim verilmeye çalışılsaydı; adı Chuck Berry olurdu. - John Lennon
    2 ... slasher
  6. 6.
    (bkz: 19 ocak 2007 chuck berry istanbul konseri)
    ... osiris
  7. 7.
    Rock and Roll un yalnızca bir tek kralı vardır. O nun da adı Chuck Berry dir
    Stevie Wonder

sözüyle beraber, bugün istanbul da konseri olduğunu hatırlatmak istediğim ustadır..
    ... kadıköy
  8. 8.
    üstadımızın klibini vereyim tam olsun;

http://www.youtube.com/watch?v=Hb_L302Zg3E+

sanırım klip her şeyi anlatıyor.
    ... yazanadam
  9. 9.
    en kral rock'n roll üstadı olur kendileri. fazla söze gerek yoktur.
    ... diss___
  10. 10.
    (bkz: memphis tenessee)
    ... ecstatic