bugün

cehapelilere göre cahil olarak görülen halk bir cirpida aydinlanmis olacak.
türkiye süper güç olacaktır.

(bkz: yersen)
türk kanı taşıyanlar bir çırpıda aydınlanabilir gayet normaldir. zira bir çırpıda ayaklanıp birçok kez ülkelerini tekrar kurmuşlardır.
türkiyede evrim tersine dönmüş olacak. göbeğini kaşıyan adamların yerini çağdaş, moderen, kravatlı, rozetli, papyonlu adamların almış olduğu görülecek...
göbeği açık kızlar vatan millet uğruna taş attığı için ve bunu da izmir gibi moderen bir ilimizde gördüğümüz için kadınlar açısından bu evrim tamamlanmış gibi görünmekte.
*öt olanlar *ötlüğünü kabul edecek. * ben saygılı kendi halimde bir müslümanım diyerek ortada gezip sonra feto siyaseti yapanlar, din istismarıyla para toplayanlar layığını bulacak. türkiye en azından şimdiki durumuna göre daha aydın olacak. * *
cahil olarak gördüğü sürece %47 oy alamayacaktır. %47 alıyorsa zaten zihniyet değişmiştir dolayısıyla güzel şeyler olur.
mum ve aramak sözçüklerinin halkın dilinden eksik olmaması "olacaklar listesi'ne dahil edilebilir.
--spoiler--
türkiye en azından şimdiki durumuna göre daha aydın olacak
--spoiler--
eheheheh ahahahaha hohohhahaha.
Ruya tabirlerine bakilir.

Hayir ben de cok isterim almasını ama chp nin kemiklesmis bi %20 oyu var onun disinda kaymalarla beraber %25, en fazla %30 olabilir.

Not: galatasarayliyim.
-Kemal haydi kalk işe geç kalacaksın...
-hay sikiim seni karı tam da rüyanın en tatlı yerinde..
takım tutar gibi parti tutmadığım için, bence ülkemizde hiç bir parti tek başına iktidar olmamalı çünkü iktidarı ele geçiren hangi parti olursa olsun kadrolaşma vs gibi durumlar görülüyor.vatana millete hayırlı olamaya çalışanı göremedik şükür gerçi koalisyonda da birinin hakım dediğine diğeri bokum diyor ama yinede şu sıralardaki gibi ali kıran baş kesen ortamından kurtulmak gerektiği fikrindeyim.
muhtemelen rüya olduğu anlaşılacaktır. rüyanın tadı kalmayacaktır. o uyanmak ile uyumak arasındaki halde iken rüyaya devam etmeye çalışılacaktır. ama yarım da olsa bilinç geldiği için rüyanın başları kadar zevk vermeyecektir. yataktan kalkılıp tuvalete gidip atık boşaltılacaktır. rüyadan uyanıldığı için can sıkıldığı için bir sigara yakılacaktır. ihtiyaca göre su içip mutfaktan bir şeyler de atıştırılıp geri yatlacaktır. malum sabah erken kalkıp işe gitmek gerekir.

yok eğer bu rüya değilse eğer.... puhahahaha komikmiş lan. gösterime ne zaman girer? cem yılmaz mı ata demirer mi yılmaz erdoğan mı oynuyor?
(bkz: Şaka)
paniğe gerek yok, ak parti de geriye kalan yüzde 53 oyu almıştır.
geri kalan 53% takibata uğramayacak,

telefonları dinlenmeyecek,

haklarında uyduruk hayali iddialarla dava açılmayacak,

(RTE'nin Çanakkale konuşmasında gördüğümüz gibi) oy vermeyenlerin şehri hizmetten mahrum bırakılmayacak,

(güvenlik görevlisiyken açık öğretim okuyup dil bilen ankara siyasal bilgiler mezunu 15 senelik müdür yardımcısı ablamın tepesine müdür diye gelen takunyalı gibi) haksızca usulsüzce yerleştirilen eski kadroların kanuna ve usule uygun temizlenmesi dışında kadrolaşma yapılmayacak,

kimse siyaset bağlantısı ile hak etmediği şekilde zenginleşemeyecek,

kimse inancından mezhebinden ya da inançsızlığından ötürü ezilmeyecek, susturulmayacak, tehdit edilmeyecek.

Nereden mi biliyorum: çünkü CHP bunları yapabilen bir parti olsaydı, son 60 senede de iktidar olacaktı...
kıyamet alameti (bkz: güneşin batıdan doğması)
(bkz: tüp kuyruğu)
(bkz: sana yağ kuyruğu)
(bkz: enflasyonun takla atması)

inanmayalanlar için;

(bkz: tarih tekerrürden ibarettir)
deniz baykal uykusunda mutlu mutlu mırıldanır ve yastığına daha sıkı sarılır... sonra her şeyin bir rüya olduğunu anlar ama çok geç...
(bkz: 1977 genel seçim sonuçları)
darbe olur.
iyi şeyler olmayacagı kesindir, çünkü chp nin tek başına iktidar oldugu inönü dönemlerinden olanlardan daha iyisi olmayacaktır, chp de degişen sadece isimlerdir, ismet gider, bülent gelir, deniz gider, kemal gelir, nasılsa zihniyet aynıdır. ayrıca yüzde 47 ve chp mi, bu söze ancak ebenin amı ali sami denir.
akp'nin oyu %53 olur.

ne??? ne var? niye güldün? haaa sen %47 alacağına inanıyosun da akp'nin %53 alamayacağına mı inanmıyosun?

tanım: şaka ne ki fıkra ne ki?
yıllardır ülkeyi hırsılıkla soyan iktidara yüce divan yolu açılacaktır. Eğer holkoylamasında evet derseniz tüm yüce divan akp kadrosundan atanacağı için, yolsuzluklar örtpas edilecektir.
muhtemelen süngü zoru ve tank paletlerinin sesi eşliğinde gerçekleşebileceği için ilhan selçuğun vasiyetinin gerçekleşmesi anlamına gelecektir.
12 eylül referandumunda hayır oyu çıkmışsa, tayyiplerin yargı yoluna doğru ilk adımı attığının göstergesi olur.. ha bak şimdiden söylüyorum, sonra 'yok efendim ben duymadım, yok efendim ben görmedim' demeyin..
tarih affetmez..