bugün

gelenekçi model olan bubam dedom cuhapeye oy verürdü cü kesime sorulan sorulardır.

sahi vatandaş sizi islama flu baktığınız için camileri ahır yaptığınız için sevmiyor gıcık kapıyor hala neyin partizanlığını yapıyorsunuz açıklayında bilelim..
ilk entry "chp'nin camileri ahır yapıldığı" yalanını tekrar ediliyor. bunun bir yalan olduğunu yılmaz özdil buldu. yalan olduğunu sağır sultan bile duydu. sözlüğümüz formatının kara propagandaya, dezenformasyona karşı kuralını da işletsek ya? sözlüğümüzde yoksa da bu yalanın asıl sahibinin kendi dezenformasyon kanunu var.
görsel
(surattaki kibre bak. sözlüğün kibir maddesine bu fotoğrafı sticky yapmak lazım)
görsel
https://www.odatv4.com/si...hikayesi-2504121200-23277
Atamin dizisi dizney pilastan kaldırılırkene neden hicbirinizin sesi çıkmadı nonoşum??? Neden tepki koymadiniz, neden!!! Hiç mi iciniz sizlamadi Allah'ın cezaları. Ama benim içim rahat, bütün sosyal pilatformlarda tebki koydum dizneye , başıma gelebilecek her türlü cezayı göze alarak, neden zira sizin gibi lafta deyil sözde Atatürkçuyum de ondan, nalet olasicalar. Tayyib istifa ayol!!????
olum üyeliği iptal ettik işte daha ne yapalım gidip walt disney in mezarına mı işeyelim? töbe töbe ya.
hiç üye olmamıştım. o ney öyle ya çizgi film kanalı gibi.