bugün

bi alışamadığım sigara. millet bayılarak içiyor.
moskova novy arbatta yabancı dostu bar-disko. ucuzdur. içkiler lezzetsizdir. ama eğlenceli ortamdır. kasmaz.
Çok içtim ama bi camel değil be kardeşim.ayrıca ingiltere de bir futbol takımı.
Eskiden hayran olduğum sigaraydı fiyatı 8 lira idi , ve tek çeşidi vardı navy blue diye , şimdi o da ne? Kırmızısı mavisi mentollüsü slimi cartı curtu , bok ettiler sigarayı , eski pakedindeki muratti rosso tadı hiç birinde yok , çok kaliteli tütünü vardı , çoluk cocuğun eline düştü.
parliament in fiyatıyla (günde 2 taneden) uğraşıcağıma bunu içer rahat ederim (sigara çok zararlı aslında) diyerekten geçtiğim (aslında geri döndüm) sigara. * kırmızısı iyi olan sigara. *
en iyi mentollü sigaralar desek birinci olarak chesterfield'inkini söylerim.
isminin okunuşu güzel olan sigaradır.
kız sigarasıdır. bunu içen bir erkek görürseniz oradan hızla uzaklaşın.
Ucuzlamadan önce bin kişide bir kişinin içtiği sigara.
oje kokulu ellerle tutulan ruj izi olan sigaradır. erkek adam camel içer.
fiyat performans olarak en iyi sigaradır kesinlikle kız sigarası değildir nerden çıkarıyonuz olum camel türkiye bayii müdürümüsünüz nesiniz?
Bence parlamentin erkek kardeşi chester .Prestijde bebek daha tam gelişmemişi toy.
Kesinlikle igrenc bir sigara.
Bukowski'nin sponsoru sigara markasıdır.
Çok söz eder, herhalde öyledir.
favori sigara markası. sigara konusunda bayrak gemim.
Mentollusu dışında içinini görmedim.
geçen kışlardan birinde piyasaya gelen anlık zamdan sonra kurtarıcı görevine geçici olarak soyunan efendi sigaradır.
marlboro dışında içtiğim sigara markasıdır. ne ağır ne hafif tam dengeli bir aroması var.
şeker gibi mübarek şeker.
eski mavi paketi 2 il 1 ilçe arayıp bulamadığım sigara. yeni 3 paket çıkınca üretimden kaldırmışlar. şimdilik navy blue ile seviyeli bir ilişkimiz var, ama hala her girdiğim tekelde gözüm eski paketi arıyor.
Mezun olamamış, herhangi bi yerde bi baltaya sap olma duygusuyla çalışan öğrenci sigarasıdır.
7,5 tl düştükten sonra rahat bir nefes aldıran sigaradır.
parliament ve marlboro nun yerini tutmasada piyasada içilebilecek iyi sigaralardan biridir.
en iyi sigaralardan değil sadece en iyidir efendim.
tanıştııgm kız içiyor kahve ile çekip yolluyor .
larkı bıraktığım gündür.