bugün

harikulade eğlenceli bir srk filmi... şaşırtan köşeleriyle güldürmüştür. tavsiye olunur.
29 kasımda türkiye'de vizyona girecek olan mükemmel King Khan filmidir.
hindistanın kültürel,doğal,tarihsel ve dini yönlerini göstermesi açısından müthiş bir görsel şölen olan, ama sinema kalitesi açısından bakıldığında çok salakça yapılmış bir shahrukh khan filmi. evet gerçekten komik diye çektikleri sahneler aşırı derecede aptalcaydı. ormandaki cüce,hatunun uykudaki mallıkları, hizlambot (izbandut) gibi heriflerin en saçma yerlerde danslı şarkılı cevap vermeleri falan çok aptalcaydı. sanırım shahrukh khan ın en boktan filmiydi bu.
abi bi ciddiyet içerisinde akıp gitse hoş bir konu, güzel bir olay örgüsü var ancak hint müzikleri ve danslarına hayran birisi olarak tahammül edemedim cidden bu filmdeki yerli yersiz danslara. kavga edecekken dansa bağlamalar falan öyle malcaydı ki.
benden izleyecek olanlara tavsiye; filmin başından bir 15-20 dakika izleyip konuya giriş yapın, son 15-20 dakikayı da izleyin anafikri ve shahrukh khan ın mesajlarını alın yeter.
aradaki kültürel farklılıktan da kaynaklanabilir benim sevmemem. ama gerçekten tahammül edilir gibi değildi. ister istemez insana "acaba gerçekten hint halkı bu kadar salak mı" diye sordurtuyor bu ve benzeri filmler. kendi filmlerimiz çok mu iyi? değil tabiki. hindistanda türk sinemasını yerler bir edecek kadar güzel filmler yapılıyor. hemde çok fazla yapılıyor. hint sinemasına hayran biriyimdir esasında. lakin filmlerde bu filmdeki gibi saçma salak sahnelerle karşılaştığımda sinirim bozuluyor açıkçası. hani insan merak ediyor, yönetmen,yazar,senarist bu salak sahneleri koymaya niye gerek duymuş ki. filmi uzatmak içinse zaten uzun amk.
neyse
sevemedim ben bu filmi. baştan sona izlememin sebebi de hint kültürüne duyduğum hayranlıktır. başta da söylediğim gibi müthiş bir görsel şölen ama vasat bir film.
imdb de 6/10 almış ama 5 bile çok.
komik sahneleri olan filmdir.*
şarkılarla atışmaları güzeldir.

http://www.dailymotion.com/video/x2un23m
my name is khan filmine gönderme yapması efsaneydi. Filmde çok güzel.