bugün

Bugun cekilen kura sonucu olmasi muhtemel durumdur.
Bir Kasımpaşalı şakirt beyanı.

Etnik kökenlere ayırdınız yüce Türk milletini ama futbolu ayıramayacaksınız. O pis siyasetinize alet edemeyeceksiniz.

Beşiktaş'lısıyla, Fenerbahçe'lisiyle, trabzon'lusuyla Galatasaray'ı destekleyeceğimiz maç olacaktır Chelsea maçı.

Not: Beşiktaş'lı beyanı.
umarız pipet gibi olur can yakmaz.
inşallah biz onlara ceyhan petrol demir hattı gibi döşeriz.
boru değil büzdür.

http://www.gedikogullari....ages/stories/100_1625.jpg
boru değildir pipe dir. *
maç vakti belli olacak borudur. madridli oldunuz, juventuslu oldunuz ama adam olamadınız be şikeciler.
her eşleşmeden sonra söz edilen ama sürekli hayal ürünü olarak kalan borudur. buda aynı şekilde olacaktır.
Hazırlığı süren büyük borudur.
Bjk nin döşeyeceği Borudan küçüktür.
Avrupa'dan şike yaptıkları gerekçesiyle siktir edilen futbol takımı taraftarları beyanatıdır.
Tamamen hayal ürünüdür. Hortum misali.. Onlar hortumu kendilerine bağladılar. Boruyu da kendi içlerine alacaklar, TT Arena'da. Özellikle bjkye acıyorum. ilk yarı 4de 4 yaptılar bi koyduk bidaha 4-5 hafta kazanamadılar, yine aynısı olacak.
Marmaray la yarışacak olan borudur.
(bkz: tut şunun ucunu döşeyelim abi)

tut şunun ucunu döşeyelim abi
mutfağa banyoya ulaşalım abi
hiçbir şey olmaz fırat bu abi.

Serbest çağrışım.
Bir hafta kalmış borudur.
kişi anasından bilir işi durumu akla gelir. zamanında ingilizin biri çakmış demek ki...
Fenerbahçe'nin döşediği borudan ince olan borudur. ama fener ve real kadar olmasa da onlarda 4-5 atar diye düşünüyorum.
hazard pen.
sayemizde 2 yıldır juventus, real madrid, schalke atkılarından koleksiyon yapanların, avrupa'dan men edilince çareyi avrupa'da oynayan galatasaray ve trabzonspor'a ağızlarından köpükler saça saça saldırmakta bulanların hayali.
daha önce boruyu yemiş olanlara dert olan.
hazırlıkları tamamlanmıştır. bu futbol ile galatasaray madara olur.
(#22939262)'da demiştir aynı kişi. Yazık, Türk olarak yabancı yı desteklemek. Sonra ambleminde türk bayrağı taşı bide. Utandım.
Beşiktaş maçından sonra haliyle kanatlılara umut olmuş borudur. Olursa tabii.
uefanın sezon başında fenerbahçe'ye döşediği boru kadar tatmin edici olamayacaktır kuşkusuz. *
bu entry'i bir bjk'lı çıkardıysa çoktan kendilerine döşenmiş olan borudur. (bkz: 22 şubat 2014 galatasaray beşiktaş maçı)
sadece türkiye' yi sevmeyen, ülkemizin futboldaki ülke puanına önem vermeyenlerin isteyeceğidir.