1. 1.
  ismi türkçeye saklambac ve gölge oyunu olarak çevrilmiş 1963 yapımı cary grant, audrey hepburn klasiği. filmin müzikleri henry mancini tarafından yapılmıştır.
  amerikalı güzelimiz audrey hepburn'nün paris'te ölen eşinin ardından yaşadığı maceraları ve bu esnada cary grant'ın ona yardımlarını izliyoruz. çok keyifli bir seyirlik.
  5 ... audrey
 2. 2.
  hitchcock yönetse daha ne kadar mükemmel olabilirdi sorusunu sormama neden olan film..

  izlerken hem gerildim,hem güldüm,hem de duygulandım..
  1 ... kubrickology
 3. 3.
  kelime anlamı maskaralık olan cary grant amcamızın döktürdüğü filmdir. ayrıca yeni basım dvd versiyonlarnda adına öldüren şüphe denmektedir.
  2 ... hybid
 4. 4.
  küçükken bir kış günü trtde annemle şans eseri izlediğim stanley donen(biri de demiyo ki yönetmen bu adam) filmi.dün gece iş sonrası erkek kardeşlerimi ikna edip izleme teşebbüsünde bulunduğum ancak ikizimin jeneriğini beğenmeyerek 10. dakikasında kapatıp bize sikindirik bir korku film izlettirmesiyle tekrar izleyemediğim film.neticede korku filmini izlerken gülmekten ağladık.
  ... vlad tepes
 5. 5.
  dün cnbc-e'de yayınlanan film. güzel de filmdi açıkçası, izlerken gerçekten keyif aldım.
  1 ... ah bal yok oluyorum
 6. 6.
  --spoiler--
  bu arada filmde pul satılan panayırdaki (kısa süreliğine kıymetli pullara konan) yaşlı pulcu abi on numara adam çıkmış ve çok az görünmesine rağmen feci karizma yapmıştır.
  --spoiler--
  ... usualsuspects
 7. 7.
  saçma sapan ama bir o kadar güzel filmdir.
  1 ... goods