bugün

(bkz: aşkım beni seviyomusun)*~
her cümlesi çok güzel de, ''uyandığında onu ilk kim görecek?'' diye bir cümle geçiyor ki bu şarkıda üstüne kitap yazılır..
hayatta ders çalışmaktan güzel bişey varmı ya??
+ ıııı şeyy. çüş. bi soruya bu kadarmı cevap verilmez.
manganın bir şarkısıdır. hoştur güzeldir.
herkes deneyimli eleman arıyorken deneyimsiz elemanlar nasıl deneyim kazanabilir? bir cevap bulamadım bu soruya.
kahverengi, kahvenin rengiyse, kahve ne renktir?
ömrünce hiç görememiş birisine mavi rengini nasıl anlatırsın?
en güzel manga şarkısıdır. sanki sözleri daha bi anlamlı şimdi benim için. her bir kelimesi ayrı koyar şarkının. bağıra çağıra söylediğim bi nevi isyan şarkısı. ama yoruldum ben artık.
uludağ sözlük yazarlarının bugüne kadar cevabını bulamadığı sorudur. soru şu;

Eğer bugün hava sıcaklığı 0 derece ise ve yarın iki kat daha soğuk olacaksa, yarın hava kaç derece olacaktır?
(bkz: Celsius to Fahrenheit Converter)
ne zaman huzura kavuşacağım?
(bkz: pi yi kaç alıyoruz)
ne yapsam şimdi?
ne istiyorum ?
herkes yalnızken neden yalnızız ?
cevabını bulamadığım soru neydi?
sayısalda bu hafta hangi sayılar gelir?
aslında sadece benim değil herkesin bulup da çözemediği sorun bu. suda yaşayıp da nasıl kuru kalıyor lan bu su samuru. orospu çocuğu yemin ederm bu hayvan.
modlarımızın ironi yoksunu olup algı zorluğu çekmeleri.
tabi ki, sonuçta entry-başlık uyumunu açıklama zahmeti biz yazarlara düşmekte.
(bkz: bu balıklar nasıl suda boğulmuyor acaba)
(bkz: bu uçaklar nasıl uçuyor amk)
Hangi boru ti diye ses çıkarır ki ?
(#14970588)
bu insanlar 4.0 ortalamayı nasıl yapıyor?
Ipana 7 reklamindaki kiza "Ne zamandan beri Ipana 7 kullaniyorsun?" diye soran doktor, Ipana 7'nin yeni bir ürün olduğunu ve reklamdan sadece bir kaç gün önce piyasaya çiktigini bilmemektemidir ?
biz bu dunyanin uzerinde nasil duruyoruz sunu bana adam akilli aciklayanin kirk yil kolesi olurum o kadar ciddi durum. Senelerdir beynim yandi artik nasil duruyoruz lan naasill?