bugün

yalnış geldik galiba.
Brazzers kataloğundan alabilir miyim huri sipariş edecem de.
"oh be dünya varmış" diyeceğimizi zannetmiyorum.
ilk kurulacak cümlelerden bazıları aşağıdakiler olabilir.

--spoiler--
Onlar da: "Hamdolsun o Allah'a ki, bize vaadini doğru çıkardı ve bizi cennet arzına varis kıldı. Cennette istediğimiz yerde oturuyoruz" derler. Bak ne güzeldir mükafatı o iyi amel işleyenlerin! (ZÜMER/74)
--spoiler--

--spoiler--
Orada kalblerinde bulunan kini çıkarıp atarız. Onların altlarından ırmaklar akar. "Bizi buna erdiren Allah'a hamdolsun. Eğer Allah bizi doğru yola sevk etmeseydi biz doğru yola erişemezdik. Şüphesiz Rabbimizin peygamberleri bize gerçeği getirmişler." derler. Onlara şöyle seslenilir: "işte size cennet! Yaptıklarınıza karşılık buna varis oldunuz". (A'RAF/43)
--spoiler--

--spoiler--

"Lütfundan bizi durulacak bir yurda kondurdu. Burada bize yorgunluk gelmeyecek, burada bize usanç gelmeyecektir." (FATIR/35)
--spoiler--

--spoiler--
Onlar orada şöyle derler: "Hamd olsun Allah'a, bizden o üzüntüyü giderdi. Gerçekten Rabbimiz çok bağışlayıcı ve şükrün karşılığını vericidir." (FATIR/34)

--spoiler--
Hani oğlum cennet beyaz değil miydi?

Kabul edin hepiniz cenneti beyaz olarak tasvir ediyorsunuz hayallerinizde.
-vay vay vay... adamlar yapmış laan.
bir karton marlboro bir kasa bira extra olsun vodkanın yanında vişne suyu nargile lütfen.
-pele yi maradona çağırın da maç yapalım. ayrıca bana dünyanın en iyi futbolcu yeteneklerinden bi karışım yükleyin.
+ama efendim onlar cehennemde
-sadece denileni yap!!11bir
+peki efendim.
Mümkünse Rihanna' yı yanıma yollar mısınız?
Cennete giren farklı karakterlerin farklı yorumları: şakird için ş, tövbekar için t, cehenneme girip sonradan gelmiş için c olacak diyaloglarda.

ş: abi burası nasıl bir yer ya ? Bana bütün hurileri getirin. Ben ömrüm boyunca zina etmediğim için acelem var!..
t: Ulan o kadar halt et, sonra da tövbe et kurtul. iyi oldu bu ha. Bu yukarıdaki şakirt zina diye kendini sıkarken ben neler yaptım bea!.. Bu huri bütün victoria secret mankenlerinden güzelmiş aga!..
c: Cehennem'de anamdan emdiğim süt burnumdan geldi resmen. Ama sonunda bitti!... Hem dünyanın güzelleri, hem huriler: gelin hepiniz. Beni rahatsız etmeyin kanka!.. Hobaa gelsin şaraplar, huriler..
"hasan'cığım* sensin biliyorum. neredeysen çık, yetmedi mi şakaların?" şeklinde olabilir.
"Şinasi abi pamuğu çıkarmayı unutmuşsun" olabilir.
atayizlerin kuramayacağıdır.
huri var dediler geldik.
o burada mi?
başlıkta cennet yazıyor ama millet kerhane olarak algılamış. Milletin aklı fikri sikişte.
o kadar günah işledim. ne yaptımda geldim acaba.
şimdi sınav mınav tamamen bitti demi?
neee ! Burada da mı büte kalmışız?
Hani lan mantık hatası?

- kukla.
selamün aleyküm.
selam... kendini imha edecek not: pc başına geçince konu ile ilgili hadisi paylaşacağım....
ÇOK YANDIK AMA DEĞECEK Mi NE.
hello gusto.
Neresi burası lan? Çok da iyi bir insan değildim ama işte her neyse.. * :D
yaz müslüman anam.