bugün

kendileri zakkum grubunun bateristi olmakla beraber grubun sözlerini yazar ve türkiye'nin en iyi söz yazarlarındandır.
garip bir karizması var. oldukça da yetenekli.
mükemmel bir adamdır kanımca. inanılmaz güzel şarkı sözleri yazar. davul çalarkenki karizması ise ağzınızın bi karış açık zakkum konseri dinlemenize neden olur. sayesinde daha çok zakkum albümü olacaktır diye düşünmekteyim. o hep yazsın yusuf demirkol hep bestelesin ben hep zakkum dinleyeyim. *
zakkum şarkılarının mucize adamı.
o muhteşem sözlerin hepsi tek adamdan, helal sana cem!
jöleli saçları, sivri burnu ve farklı yüz yapısıyla dikkat çeken karizmatik kişilik. grubun video kliplerinde istem dışı bir şekilde kendine baktırıyor.

grubun* şarkı sözlerini yazar, baterist aynı zamanda.
Adrien Brody'e benzettiğim karizmatik adam. ayrıca çokta güzel şarkı sözleri yazar kendisi.
fena halde jake gyllenhaal'a benzeyen 1978 doğumlu ankara'lı müzisyen.
1978 yılında Ankara'da doğdu. Usta belgesel yönetmeni Münip Senyücel'in oğludur. ilkokulu Yükseliş Koleji 'nde, ortaokul ve liseyi Tevfik Fikret Lisesi'nde okudu. Lisans eğitimini Çankaya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamladı. Halen Sosyoloji master'ı yapmaktadır.

1999 yılında ismi sonradan Zakkum olarak değişecek olan Raindog grubunu, Yusuf Demirkol ve Eren Parlakgümüş ile birlikte kurdu.

Zakkum grubunun "Zehr-i Zakkum" "13" ve "Her gün Sonbahar" ''Ben Böyle Değildim'' ''Bir Gece Yarası'' albümündeki tüm şarkılarının sözleri Cem Senyücel'e aittir. Ankara'da yaşamaktadır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Cem_Seny%C3%BCcel
4 albümdeki tüm muhteşem şarkıların mimarı. ülkemizde bunun başka örneği var mı? hiç sanmıyorum. adamsın cem!