bugün

bir yandan araştırılıp araştırılmayacağı diğer yandan ise son zamanlarda kamuoyunun güvenini kaybeden adli tıbbın vereceği raporun ne kadar güvenilir olup olmayacağı sorunsalı.
(bkz: kemiksiz rahat bir 25 var)
* (#6074757)
daha önemlisi için;

(bkz: cem garipoğlu nun beyin yaşı)
bu kadar kanunsuz bir adam için sorgulanması gerekir ki; ilerde şunun gibi durumlar olmasın. * *
(bkz: asmayalım da besleyelim mi)
(bkz: senin kemiğinin içindeki iliği skim)
(bkz: vay anaaan bubaaan kemüğüne)
cem garipoğlu nun sakal yaşı nın yarısı bile olsa yetişkin olduğuna kanıttır.
sakallara bakarsak saddamla eşittir.
hapisane de damatlar koğuşunun yanındaki koğuşta kaldığına göre, öğrenmemize ramak kalmıştır.
(bkz: ibnede ne sakal var bee)
kemik yaşı formalitedir. diyelim ki kemik yaşı 6, yada 66 çıktı ne olacak, ne değişecek. doğum tarihi ve eğitim durumu belli olan bir zengin çocuğunun yaşının doğruluğunu tartışmaya gerek yok sanırım. türkiyede sanki tek bu cinayet işlenmiş gibi sürekli gündemde... ya ülkede ne cinayetler var aklın almayacağı. internetten öğrenmeside kolay. medyanın burada gücünü görüyoruz. istediği gibi kamuoyunu ve gerekli devlet mevkilerini etkileyebiliyorlar. ha cinayet kafa kesme olmasaydı bu kadar etki eder miydi. medyayı bir konuda haklı buluyorum vahşi bir cinayetin yargısız kalmasını engellediler.
kemik yaşı analizi kişinin analiz sonucu çıkan yaşta olduğunun kanıtlamaz.

neden mi?

çok çok iyi tanıdığım bir ailenin,doğduğu günü bile gördüğüm, 11 yaşındaki kız çocuğu sürekli kemiklerinin ağrıdığından şikayet edince annesinin doktora götürdüğüne, doktorun bir dizi tahlilden sonra kemik yaşı analizi yaptırdığında bu 11 yaşındaki kız çocuğunun kemik yaşının 14 yaşında çıktığına gözlerim ve kulaklarımla şahit oldum.

medyanın provokasyonu ve milletin aptalca desteği ile yeni bir erdal eren vakası yaratılmasın, kimse unutmasın ki kimin başına ne geleceğini allah tan başka kimse bilemez. bugün cem garipoğlu'na yarın size.

edit: birkaç sütten çıkmış ak kaşık** eksi olarak geziniyor sözlükte.
bu gün itibariyle adli tıp tarafından 18 olarak gösterilen hatalı bir sonuçtur.

baba süreyya karabulut un dediği gibi ''o 17 yaşındaysa ben hayvanım'' tabiri cuk oturuyo.
benim anlamadığım bu herifin eski parti görüntüleri var . taş gibi kızlarla , içkili , otlu partiler veriliyor . çocuk avrupada geziyor . ingilizcesi ve rusçası var . ulan bu çocuk bunları 14 yaşında mı yapıyordu ?
(bkz: #6182674)
baklava çaldığı için hapse atılan küçücük çocuklardan büyük olduğu kesin olan yaştır.

ayrıca bazı arkadaşların bu kemik yaşı çocuğunu erdal eren ile karşılaştırmaları faciadır.

biri katildir, adam kesmiştir!

diğeri yaşı 18 yapılarak idam edilmiştir.

aradaki farkı idrak edemeyenlerin kemik yaşını da ayrıca tespit etmek caizdir!
bunca çuvallamadan sonra ben güvenmem bu adli tıp şeysine.
1- kemik yaşı 18 ise çük yaşı kaçtır?
2- kemik yaşı 18 ise 18 senede nasıl katile dönüşmüştür? zira ben henüz kuş bile vurmadım bu yaşıma ka!
3- kemik yaşı 18 ise ben bu dünyanın ebesini .ikeyim mi?
4- 29 Ekim de 18'ine girecekse sözlükçe kendisine 18 kez girelim mi adambaşı?
5- çok sinirliyim lan!
zaten hangimiz 18 yaş altıyız ki bir olay olduğunda.
hep bunun gibiler kurtulur bizim gibileri sürünür.
baklava çalan çocuğa 20 yıl ceza kesilir , polisi taşlayan kürt çocuklara* çocuktur deyip geçilir.
ne de olsa eşitiz hepimiz.
edit: etnik kimliği belirtmem lazım ki aradaki eşit eşitsizlik belli olsun.