bugün

zeki, bilgi yumağı. faydalı entry kaynağı
sözlüğe faydalı entry girmeyi görev edinmiş ve yazarın takdirini kazanmış yazar..
sitenin 4. ve en taze moderatorü.
imkbde broker oldugunu dusundugum birinci nesil yazar
Doğru, dürüst, kusursuz manasında kullanılan kelime
sözlüğün moderasyonu için çalışan, hatali entry leri silen*, sozluk formatini hergun okuyan*, sildigi her entry nin silinme sebebini belirten, diger insanlara kufretmeyi asla tercih etmeyen, sahsi inatlasmalara girmeyen ve girecek zamani olmayan, kisisel yorumlara saygiyla yaklasan ama tek tarafli dusuncelerden nefret eden, diger yazarlar tarafından begenilmeyen entry lerini silmekten de gocunmayan, hakaret etmek yerine sadece bir mesaj atmaniz yeterli olan, hatasi oldugunda da kabullenmesini bilen, normal bir yazar*
kendisi sitemizin yönetim kurulu üyelerindendir iyi bir yazardır.
hos sohbet, anlayıslı iyi bir dinleyici.*
nickini beğendiğim yazar+mod.bu tekniği zall'a uygularsak da güzel olurmuş:
zall-im
(bkz: zall-im)
kirmizi merkep'in yolundan giden yazar. uçurucu kişiliği nedeniyle en sevilmeyen mod.
yer yer yanlış anlaşılıp, zan altında bırakılsa da sadece sözlüğün bekası için çalışan, zekası olayları kişiselleştirmeyecek kadar gelişmiş olan, aldığı her kararda diğer moderatörlere danışan, ince eleyip sık dokuyan sevilesi, sayılası insan.
sözlükte doğruları yapan nadir insanlardan, kendisini taktir ediyorum.
dertleri olduğu kadar eğlenceli insan, allah yardımcısı olsun ayrıca sözlük sayesinde borsada kayıpları olmuştur taktir etmek lazım kendisini tam bir örnekmoderatordur*

(bkz: aslında sen sen deilsin bende ben deilim)
(bkz: cell o pabucu yarım)
vatana yararlı kumanda sorununu çözmekte kararlı sözlük moderatörü. (bkz: moderatöre yavşamak)
sözlüğe bilgi kazandıran, sempatik, yaptığı işi hakkıyla yapan modumuz.
daha önce beni üç kere uyarmış yazar. aslında amaçlarımız aynı olmakla beraber, kendisini yanlış anladığımı düşündüğüm yazar. * sanal ortamı biraz daha az ciddiye aldığında daha anlaşılır olacak da yazar. kırdıysam özür dilediğim yazar. kırmadıysam kırıp, sonradan özür dileyeceğim yazar. ne yazarı moderatör...
sözlüğü sözlük yapan, olmazsa olmazlarındandır. sevecen, yardımsever, borsacı, kardeş, dost... zaman zaman olaylara kızsada özünde iyi niyet olan ve bunu herzaman belli eden yazar *
tarih itibariyle korkulası kişidir * *
sözlüğün ekonomi ve borsa ile ilgili nabzını tutan, daha biraz önce (bkz: kredi degerliligi) başlığını onun yazdığını tahmin ettiğim ve tahminimde yanılmadığım, şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadığım ve yaşamayacağıma inandığım güzel insan.
noktayı koyan yazar, sözlüğe verdikleri ortada, taktir edilesi yazar.
yöneticilikle birlikte yazarlığı da bıraktığını hissettiren eski bir mesai arkadaşıdır. kendisine iki meselede çok yüklenmiş olup acaba haklı mıydım? haksız mıydım? sorularına cevap bulamamaktayım. şayet haksızsam herkesin huzurunda özürlerimi sunarım.

(bkz: nerdesin)
(bkz: sen yoksan bir kişi eksiğiz)
Sözlük için çok iyi işler yapmış,bizimle birçok bilgisini --özellikle ekonomi konusunda-- paylaşmıştı.
Birçok tartışma ortamında rahatlıkla anlaşabildiğim bir mod olmasının yanında çok da saygılı ve olumlu düşünen bir yazardı.
emekli* olduktan sonra dağ başına çıkmış uzun bir süre kafa dinlemiş*, şimdi yavaş yavaş işlerini ayarlayıp sözlük için ısınma turları atmak isteyen, sözlükteki saygıdeğer dostlara selamlarını ileten yazar...
nerelerdesin dedirten emekli moderator* tekrar hoşgelmiştir *
aleykümselam diye selamını alıp, hoşgeldin dediğimiz yazardır.
yokluğunda çok kitap okudumuz mederatör**. tekrar ho$gelmiş.