bugün

an itibariyle çaylaktır. yoksa daha önce de çaylak mıydı bilemedim.
nicki ile dikkatimi çeken yazardır.
tek kelimeyle adamdır.
cografya bilgisinin kisitli oldugunu dusunebilecegimiz yazar.
gece rüyalarında alex i görüp her sabah dudağındaki uçukları sözlükte patlatan kimse.
(#12712564) ile sesli güldürmüştür.
behzat amirimin ekibiyle kendisine ne yaptığı meçhuldür.
ironi yapıyorsa iyi yapıyor yok gerçek düşünceleriyse yaş ortalamasını skmiş derim. puyol ve baltayı kıyaslaması bir yana 6sarayı dünyanın en büyük takımı sanıyor.
Vasat kulüp dediği takımın on yıldır içerde dışarda yendiği vasat-altı kulübün vasataltı taraftarı.
ergen bir lise öğrencisi.
ekşi sözlük'teki owencan'ın ağır çakması oğlan. orijinalinden vasat kelimesini duymuş, onunla idare ediyor.

ha bunun başı, ha ...
liseli ergen, dikkat çekme heveslisi.
sanırım karmasını eksiye indirmek için son günlerde ironinin dibine vuruyor.
derdin ne genç.

fazlasıyla iyimser.
espri yaptığını umuyorum eğer ciddiyse sırf bunu yazdığı için hesabının silinmesi şart. messi'ye ön libero demek daha kötüsü vasat olarak nitelemek! ilginç garip, yazmasın efendim. reha muhtar bile futbol öğrendi bu ülkede.

--spoiler--
messi
barcelona'da harikalar yarattığını sanan vasat altı ön libero. doldur boşalt toplarla asist yapmaya, ayağına geçen toplarla gol atmaya çalışan bir bücür. barcelona'nın acilen elinden çıkarması gerekiyor.

--spoiler--
seviyorum ben bu adamı, güldürüyor, eğlendiriyor falan.

ha bir de sıkı galatasaray'lı.
takdirleriyle beni mutlu etmiş yazar. teşekkür ederim...
kendisine kuduz aşısı yaptıracağım yazardır yazık salya bulaştırdılar bugün ona da.
80 - 85 kuşağında doğanların okul yıllarının esprisini nick olarak seçtiğine göre o aralıktan bir yazar denilesi yazar.
(bkz: #12948942)

zeki ve espri yeteneği güçlü bir yazardır. takip edilesidir.
tipik erkek.
8. nesil silik.