100 bin imza toplayın, han'ınızı bağımsız cb adayı yapın.
sözlük yazarlarına bir teklif.

üstelik genç ve enerjik bir başkan adayınız olur.
destekleriz.
kozan'ı il yapacaktır.
herhangi bir isme karşıtlık yapmayacağım ancak türk vatandaşı herkesin en azından iki isminden birinin türkçe olmasını zorunlu yapacağım.

ancak mülteci sorunu,
ekonomi gibi daha ciddi sorunlarımız mevcut.

bu konuda nasıl bir milliyetçi olduğumu bilirsiniz, lakin cahil bir milliyetçi değil akıl ve bilim rehberliğinde mantıkla hareket etmek gerektiğini bilen milliyetçi bir başkan adayı.

en ufak geliri maaşlara zam olarak yansıtmayacağım mesela, taşıma suyuyla işimiz olmayacak.
elimize geçen her parayı ekonomik getirisi olan fabrikalara yahu eğitime gömeceğiz.
günü değil, devletçi politikalarla ekonomiyi uzun vadede ama kalıcı şekilde toparlayacağım.

geldiğim gün lüks makam araçlarını toyota, opel, ford ve passatlarla değiştireceğim.
başkan olarak bana da bir mercedes yeter. benden başka kimse binmeyecek.

güvenin lan..
Uzun vade dedin işi yaydın. reyimi vermeyebilirim.
Eylülsabahı kim aq.
ulan yağmur var, kar var..
nankörler.. *

egea kiralayacağız,
dışarıdan bir ülke lideri misafir gelirse diye de karizmayı çizdirmemek için garajda bir mercedes duracak.

bir ulan, insafsızlar..
Oyum Eylülsabahiye koyum eylülsabahiye.
bence düşünülmesi gereken.

milliyetçi, halkçı, adil bir aday.
hayatını tarih, coğrafya ve siyasete adamış bir aday.
skolastik ve dogmatik düşünceye kesinlikle karşı, bilime değer veren bir aday,
küresel çapta yaşanan olaylara duyarlı ve ilgili,
kendi ülkesini illerin ilçelerine dek hakim olacak kadar mikro detay bilgiye sahip bir aday,
çağın şartlarına uyum sağlamak ile geleneği korumak arasındaki dengeyi iyi kurmuş bir aday.
Şahsi ve Maddi menfaatlere değil, ideallere kilitlenmiş bir aday.
Türk Türkmen kökenli lisansüstü eğitim yapmış bir aday.
genç bir aday.

meral akşener'e çağrımdır.
en mantıklı tercih eylulsabahi.
Bu nickle olmaz, çok romantik.
Sonuna kadar destekleriz. Eylülsabahı, yanına asistanları olarak bez bebek nana'yla alpinçayırı'nı (beni) alsın muhteşem olur. Nana, ülkenin her yanına metro hattı çeker; ben de önemli görevler üstlenirim.
eylülsabahı, göreve geldiği ilk gün, Kozan'ı haklı ve yerinde olarak il yapacaktır.
Ayrıca ben de kendi çapında bir tarihçiyim; yıllar yılı tarih, coğrafya, siyaset gibi konularla ilgiliyim.
Bu ülke artık koltuk sevdalısı bunak fosillerden bıktı; genç ve taze adaylara ihtiyacımız var.
(bkz: ismet gürbüz tarzı entry girmek).
Sen iste an itibariyle Kozan beyi, varsak beyi olarak değiştiriyorum. *

Bu gayet ciddi siyasi bir çağrıdır.
Kozanın başkent olması
Kozanın çok gelişmesi
Kozanda kozan
Aman Kozan canım Kozan.
Zamanında şahsımla ilgili haddini aşan, abuk subuk bir yorumu olmuştu. Benden kendisine oy çıkmaz.
kozanlı'dan olmaz !..

sıradaki !
Kozan ı önce il sonra başkent yapar. Millet daha günübirlik ankara yı çekemiyor, kozan la hiç baş edemez.
görsel

devamında: "zaten eylül sabahı nick li yazar aday olmuşken bize aday olmak yakışmaz. benim cumburbaşkanı adayım kendisidir." diye açıklama yapmış.