bugün

turkcesi sagaltim olan psikanaliz terimi..
hoşgelmiş, gözümüzü yollarda bırakmamış yazar. iyi ki geldi de sözlükte can yazar sayısını 2'ye yükseltti.*
yillarca her sabah uyaninca kafam yerinde mi ** diye yoklayan,pek bi sevilen hosgeldin can yazari.
(bkz: katharsis)
havuzda görüşürüz, ben öğrencin miyim bana ödev veriosun alla alla dediğim ama aynı zaman da çok da sevdiğim uuser.***
kendisini yazar yapabilmek için yoğun terler döktüğümüz, sözlüğümüzün son model yazarıdır. tam bir evliya çelebidir. sözlüğe bir girdiği ilden bir daha girmez. o denli yani.
sabah sabah şahane bi şakayla yüreğimi ağzıma getirmiş yazar. ayrıca yok size bensiz havuz filan sokun bunu kafanıza dediğim yazar.*
büyümüş de istemeye de gelirlermiş yazarı.*
freedean'e entry girip de ona girmedigim için küsmüş, canını yediğim yazar. kendisini ne çok sevdiğimi bilmekte ama naz üstüne naz yapmaktadır. olsun ben senin her halini çekerim yazarıdır. ankaranın sen olmasan tadı çıkar mıydı, azıcık refer etmişsin diyosun ama onun sadece adı az, siz olmasanız benim ankarada ne işim var demek istediğim yazardır ayrıca kendisi.**
kendisini dışladığımızı düşünmüş ama fena halde yanılmış yazardır.kendisi bizzat canımızdır kanımızdır onu üzecek hiç bir harekkette bulunulamaz,610 hareketi engellenemez.
okul değişikliğimin en güzel 3 sonucundan biridir kendisi, gücüne, iradesine hayran olduğum, her anımda bana destek olan, hayatımın sonuna kadar benimle olmasını istediğim yazardır.*
aşık olmuş yazar.**
rus power metal grubu.
bizi kırmayıp işten yorgun argın zirveye gelen ingilizce üretmeni bağyan.
sayemde sıra beklemeden yemeğini alabilmiş odtülü yazar *
katarsisin ne olduğunu bir türlü öğrenemeyen kedileriseviniz ve kahvekremasi'na, 'yuh bea hem psikoloji okuyorsunuz hem film analizi dersi almışsınız gene de bilmiyorsunuz!' demeden katarsisi anlatan yazar.
bir de sabır abidesidir benim nazarımda. hem oruçlu olup hem de püfür püfür sigara içen kahvekremasinın karşısında oturmak az şey değil hani.*
rus bir gothic metal grubu. nedendir niyedir bilmem ama hammer müzik ile anlaşıp çıkarmışlardı albümlerini 2001'de. gayet dinlenesi 7 şarkılık bir diskti. bonus olarak da bir adet video klibi vardı albümde. şimdi ne alemdeler bilmiyorum, gayet atmosfer sahibi bir albümdü bahsi geçen. kapak tasarımı filan çok iyiydi. hatta isteyenler varsa gidip hammer müzik'ten cd'sini satın alabilirler hala. satılıyordu en son baktığımda.
daha gördüğünüz ilk anda içinize şöyle derin bir nefes çekip içinizden kendi kendinize "ve tanrı kadını yarattı" demekten kendinizi alıkoyamayacağınız insan canlısı...
freedean den ve danaya girelim den adını sürekli duyduğum ama henüz tanışamadığım yazar. *
en sevilen, gerçekten sevilen insan canlılarından biri. öyle ki kardeştir onun adı, ötesidir, aldığınız nefestir, candır, canınızdır. *
sozluke acilma dokulme isine de biz* catharsis diyoruz.
yapiyoruz yapiyoruz kuru kaliyoruz. o da guzel.

(bkz: dokulmus icler kumpanyasi)**
rahatsız edici duyguları dışa vurarak onlardan kurtulma, rahatlama.
(bkz: babylon)
(bkz: the insight and the catharsis)
(bkz: dimmu borgir)
(bkz: alive in torment)
26 ocak'ta çıkacak olan yeni machine head albümü, malum ortamlara düşmüş şarkılar ise

01. Volatile
02. Catharsis
03. Beyond the Pale
04. California Bleeding
05. Triple Beam
06. Kaleidoscope
07. Bastards
08. Hope Begets Hope
09. Screaming at the Sun
10. Behind a Mask
11. Heavy Lies the Crown
12. Psychotic