bugün

card captor sakura'nın soundtracklarından birinin ismi.
(bkz: catch me if you can)
Selam gençler eğleniyor muyuz ?

Yeni bir yazar.
if you can.
(#29667994) moruk tanışıyor muyuz yav?

Keşke çaylak değilken deseydin.
(bkz: sözlük kızlarının fotoğrafları) başlığına fake fotoğraflar yükleyerek, dikkat çekmeye çalışan basit ve ezik bir yazar.
Kadın olduğu da şüpheli. Kesin erkektir bu. Yüklediği fotoğrafları da belli süre tutup sonra siliyor, çünkü biliyor fotoğrafin gerçek sahibi şaş kaza buralara uğrarsa başınin belaya gireceğini.
Dolayısıyla aynı zamanda kendini akıllı sanan birisi; Harun abi.
Nasıl yazar olmuş şaşırtıcı. Kesin entryleri de çalmıştır bu.
sanırım birilerini sinirlendiren yazar. (bkz: swh)
balık etli.

mis mis.
tamam fotoğrafı sildim kızlar. nefretinizi başka bir tarafa yönlendirebilirsiniz.

bir yazar.
Hakkinda "ezik" dedigimde, acaba haksızlık mı ediyorum çok mu ağır oldu diye düşünmüştüm.
Halbuki az bile söylemişim yazarı.
Nereden çalıp çırptigi belli olmayan fotoğrafları yüklerken çok egleniyordu sanırım.
Ama ben bunun yalanını ortaya çıkarınca dellendi iyice. Ozelden yazmalar falan.. Şimdi de nickime başlık açmış. Açmış açmasına da bayağı bi heyecan yapmış anlaşılan.
Acaba nickimin başlığının açılmamış olduğunu görünce nasıl heyecanlandi kim bilir. Cok merak ediyorum.
Zavallı bir de "kolemsin" yazmis, inci sozlugu yeni kapatmış heralde * .
Allah akıl fikir versin ne diyelim. *
(bkz: if you can)
yalanımı ortaya mı çıkardın ? ben ortaya çıkarılmış bir yalan göremiyorum. biraz daha çıkar bakalım iyice görelim (bkz: swh)

dellenmedim. derdini anlamaya çalıştım. bir kadın yazar sırf sözlüğe fotoğrafımı attığım için neden bu kadar kuyruk acısı yaşar merak ettim. ama saçma yanıtlarından başka bir şey de geçmedi elime maalesef.

şimdi sakince elindeki telefonu yere bırak. su iç. yüzünü yıka. çünkü yaklaşık 2 saattir benimle uğraşıyorsun. zamanın nasıl geçtiğinin farkında değilsin. iyi geceler güzelim. (bkz: swh)
Kendi nickaltini forum sayfası sanıp cevap veren yazar *.

Bence sen bu dakikadan sonra hesap makinasına bile dokunma*.
haxball oynayan yazar.
allahım ne haxballmış yapıştı üzerime *
estağfurullah nadia hanım sizden değerli mi ?
''yakala beni'' anlamına gelir akıllara leonardo dicaprio ve tom hanks in catch me if you can filmini getirir.
(bkz: ok ı ll catch u). tamam tamam vurmayın yeter vurmayın yaw.
arkadaşlar yürüyen çıksın kasıyor.
Nikaltı kalındırma sırası kendisine gelmiştir. Az sonra silik olmasa baari.
faydee(fady fatrouni) adındaki Avusturalyalı şarkıcının bir şarkısı.

klibindeki kız ve maserati markalı araba favorilerim.
Bana sözlüğe bir daha fotoğraf atma diye telkinde bulunup gitmiş iyi kalpli genç yazar.
Kendisi erkekti arkadaşlar umarım eğlenmiştir.
film için;

(bkz: catch me if you can)
Yellow clawın bir şarkısıydı galiba motive edici müzik önerilerinde görüp koşarken dinleyip sonra evi zor bulduğum şarkıdır.