bugün

iyidir, güzeldir ve severdim de fan- ısınma sorununa takılabilenleri de mevcuttur. batarya probleminin istisna olarak, *az sayıyla sınırlı kalmasını dilediğim markadır. başka taraftan yakarsak özellikleri yeterince doyurur, diğer markaların vasat makineleri ile bunun hoş özelliklilerinin fiyatı aynı gibidir*. ancak makinedir, bozulabilir- tutuşabilir ve servise gider. *
çakma ikonlu tablet pc dir.

http://www.casper.com.tr/...ocument_337_0/reklam2.jpg
http://www.duncans.tv/images/robot-skin-site.jpg
http://onfinite.com/libraries/1316526/d80.jpg
sevimli hayalet casper ve nirvana grubunun ortak çalışması.
nirvana ya henüz ulaşamamış bilgisayar, laptop.
fan sesi disinda kullanilasi ve tavsiye edilesidir. ozelliklere gore fiyati candir.
işlemcisi, mefta olan kurt cobaindir.

o şekilde çalışıyor.
1,5 yıla kadar sorunsuz kullanılan, sonrasında ekranda başlayan beyazlık sorununun, giderek lcd ekranın kırılmasına kadar varması nedeniyle, servise gönderildiğinde kullanıcı hatası damgası yiyip 297 lira fiyat biçilen kalitesiz bilgisayar markası ve modeli.

edit: bir uyarı üzerine bu olayın sadece benim başıma geldiğini de belirteyim. şu anda evde kullanılmayan bir masaüstü bilgisayar monitörünü kullanmaktayım ekran olarak. ayrıca eylül 2008'de alınan bir ürünü neden haziran 2010'da garantili saymıyorlar, onu da anlamış değilim.

bu bilgisayar üreticileri sattıkları ürünün arkasında değiller, almayın... bunun yerine hp veya toshiba alın...
(#8867021) bu olayın yaşanmasından sonra şarj etmeyen cihazın anakartı servis tarafından yakılmıştır. asla almayın!
reklamında çalan şarkının solistinin sesini fena halde eurovision 2010 romanya temsilcisilerinden biri olan oviye benzettiğimdir.
her ne hikmetse bende ki köpek gibi çalışır.
fan sesiyle gök gürlemesini karıştıracağım, türk yapımı, antep çakması, bir bilgisayar modeli.
nirvanaya değil zırvanaya ulaştıran bir diz üstüdür.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
3 yıldır sorunsuz olarak kullandığım bilgisayar modeli. fan sesi biraz sıkıntı yaratıyor olabilir ama abartılacak kadar değil.
en iyi ben bilirim nedenini sormayın. sakın almayın uzak durun kaçın o kadar diyorum.
fanı fazlasıyla dandik olan diz üstü bilgisayardır. Haddinden fazla gürültü yapar ve hiç bir işe yaramaz, okadar etkisiz elemandırki soğumadığı için işlemci kendini kitler ve bilgisayar donar.
tavsiye etmediğim bilgisayar markalarında ilk 3' e rahat oynar.
geçen ay şirketim tarafından i7 işlemcili 16 gb ramli 2gb ekran kartlı bir versiyonu alınmış performans canavarı, fakat ergonomi ve kalitede geriden birinci olabilen rezil laptop markası.
Klavye sol tarafta o kadar gevşek ki a-s-d tuşlarına basarken arkadaki pad resmen içeri gömülüyor, Fakat sağ taraf sağlam. Bu kadar boktan bir hoparlörden ses çıkışı olamaz, 10 lira daha verseler adam gibi hoparlör koyarlardı.
Touchpad aynı şekilde boktan.
Bir caps lock ışığı yok.
Ayrıca o ethernet girişini sol elin dibine yerleştiren mühendisin tıynetini sikeyim!!!
Ucuzundan bir modeline sahip olduğum, 2 ayda bir 3 gün açılamayan bilgisayar.
Bendekinde fan sesi yok allahtan.
Pc işi ile uğraşan arkadaşımın önerdiği performans olarak beni mutlu eden marka .
nirvana modellerini her zaman beğenmişimdir. inceliği ve hafiflikleriyle hep ön plandaydı. son çıkan f500 ün performansını da beğendim. tasarım haricinde performansı da baya konuşulur bunun.
Genel olarak f/p ürünü son zamanlar da ki tasarım olarak da değişimi ile performansının yanına şıklığı da eklemiştir.
Nirvana serileri son zamanda tasarım ve performans olarak büyük gelişme kaydetti bence. ince ve hafif tasarımının yanında ihtiyaçlarınızı komple karşılayan özellikleri var ama batarya adaptörü biraz daha küçük olabilirdi.
bende bir nirvana kullanıcısı olarak tavsiye edebileceğim bir laptop markasıdır genel manada memnunum diyebilirim tasarım, hafiflik, donanım yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum ve öyle aman aman bir sorun da yaşamadım.
Mevcut ekonomik durumda fiyat performans ürünü arıyanklar için ideal nirvana laptoplar. Günlük iş toplantı ve bağlantılı prog. sorunsuzca açıyor bataryası da yeterli birde gayet ince ve hafif.
güncel Önemli Başlıklar