bugün

audrey tautou dan sonra kalbimi çalmayı başarmış kadın. ingiliz oyuncu.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

yine de ben derim ki.. ben bu kızın sahabı olsam asla saçları sarıya boyatmasına müsaade etmem. yakışmıyor. ayrıca sokağa da salmam. göz değer nazar olur. ne istiyosa bana söylesin ben alırım. illa çıkacaksak da beraber çıkarız dışarı.

kim diyodu abi ingilizler soğuk olur diye? kim kim kim!!!
beni asla bırakma filminde ki performansı izlenmesi gereken oyuncudur.
(bkz: never let me go)
tam adı Carey Hannah Mulligan olan, 28 mayıs 1985 doğumlu ingiliz aktris. 2009 berlin film festivali'nde ödül almıştır.
(bkz: http://www.imdb.com/name/nm1659547/)
Son olarak diren (bkz: Suffragette) filmi ile karşımıza çıkıp, yine kendisine hayran olmamızı sağlamıştır.
The great gatsby nin daisy buchanan ıdır kendisi. Güzeldir, sevimlidir. Karşıya oturtulup izlenesidir.
sally sparrow olarak tanıdığım sevimlilik abidesi. karşılaşsak büyük ihtimalle yerim ben bunu.
Promising Young Woman da oyunculuk dersi veren, dünyanın en tatlı oyuncusu. En sevdiğim kadın oyunculardan birisi. En güzel hali Pride & Prejudice ve Promising Young Woman'dadır. Hak ettiği Oscar'ı alır umarım.
bakışlarıyla insanı düşündüren kadın. hep hüzünlü o bakışlar. hep bir şeyler ifade ediyor sanki.
sıradanlaşmış hollywood camiyasına farklı bir kız.
Drive filmindeki masumane tavırları ile beni kendine aşık etmiş, naçizane bir hatun.
bu kızın yanağındaki tek gamzeyi, bin kadının belindeki gamzeye değişmem.
izlediğim tüm filmlerinde bir yavaşlık olan sevimli mi sevim tatlı mı tatlı ingiliz oyuncu.

drive, never let me go, shame tüm bu filmler konuyu ağır bir şekilde işlemeleriyle ünlüler acaba o da buna göre mi oynayacağı filmleri seçiyor? diye düşünmüyor değilim.
dünyanın en güzel kadını olabilir.
burnunu kıtlamak istediğim. bakışlarıyla konuşur, gülüşüyle iç ısıtır.
An Education filminde 24 yaşında olmasına rağmen 16 yaşındaki bir kızı oynamış bir abla. hiç de sırıtmamış, oldukça başarılı bir performans sergilemiştir. bu genç yaşta bir ödüle sahiptir.