1. 1.
    110 grubunun solisti. 12 şubat 1979 doğumlu. karadeniz ereğli TED koleji mezunu. şu anda hala yıldız teknik üniversitesi elektrik mühendisliği öğrencisi. bir ara teoman'ın vokalistliğini yapmıştır. bu nedenle şarkı söyleme tarzları birbirine çok benzetilir. çok güleryüzlü bir insandır. çok severiz kendisini.
    ... posttenebraslux
  2. 2.
    tek kelimeyle hastası olduğum, sahnede ve kliplerde görüldüğü üzere mimik ve jestlerini çok iyi kullanan 110 vokali.
    ... woodstockg
  3. 3.
    sesi teoman'a çok mu benzemektedir diye düşündüren kişidir. bazı arkadaslarıma 110'un vokalinin teoman olmadığını anlatmak işkence gibi gelmiştir bir dönem.
    ... euphrates
  4. 4.
    110 un şekerler ötesi, hiper solisti.
    adı gibi kendi de candan. çok güzel söz ve bestelere sahiptir. bir zamanlar maymun beslemiş bir hayvanseverdir.
    ... kovarock
  5. 5.
    sahnede yerinde duramayan, son donemdeki yeni imajıyla kendisine hasta oldugum sesi ve sarkı sozleri guzel mi guzel bitanecik solistimizdir.
    ... gizli ozne
  6. 6.
    110'un solisti. şarkıları söylerken gittiği dünyaya beni de çekmesine bayılıyorum. naiflik katıyor birden her şeye. sonra diyorum ki seviyorum sesinin tınısını. oldukça da yakışıklı.
    ... ruhobur
  7. 7.
    adı gibi candan olan başarılı 110 vokalidir. ayrrıca kendisiyle taze taze yaptığımız bir röportaj mevcuttur. meraklılarına: http://cansucar.wordpress...rtajlar/110-candan-tezel/
    ... son jenerik
  8. 8.
    özlem tekin sever kendileri.
    ... serox
  9. 9.
    sahneye çıkmadan önce fan kitlesi olan bayanların telefon numaralarını bir güzel kaydedebilen sanatçı kişilik.
    ... mornota
  10. 10.
    bir türlü yeni albümü gelmedi. hani yoldaydı, kayıttaydı. *
    ... ivooo