bugün

al her an dinle.hepsi sanki bir an için yazılmış mutlu ol ''bahar'' dinle, hayat yorgunu ol 'elbette' dinle, yakınını kaybet 'yalan' dinle,terkedil 'sensizlik' dinle. bu kadın sesi şarkıları türk insanı için verilmiş candan sanatçı. (bkz: sezen aksu) (bkz: candan erçetin)
içten bir ses dinlemektir.

yüreğinize hitap eden sözleri duymaktır.
yeri gelir gülümsetir, yeri gelir umutla dolar içiniz ve son olarak yeri gelir azınıza sıçar şarkılarıdır.
her telden gideri vardır.
tek kelime ile muazzamdır.
insana huzur veren sakinleştiren yapıya sahip şarkılardır. her biri ayrı güzellikte. bir insan hiç mi kötü müzik yapmaz.
(bkz: saçma)
(bkz: söz vermiştin bana)
mükemmeldirler.

(bkz: gamsız hayat)
bir ton alttan söylense çok daha dinlenir olacaklardır.
şarap gibidir. durdukça bir ağırlaşır, bir güzelleşir. belki de insanın kendi yaşlanır da şarkıları da yaşlandırır. yaşlandıkça da olgunlaşır, kıvama gelir.
enfes şarkılardır. (bkz: yalan)
olmaz bir tanem olmaz sevdiğim inan bana olmaz aşk böyle olmaz .
2004 sonrasına ait olanları gazı kaçmış koladan hallicedir. öncekileri ise candır, kan portakalıdır, künefedir...
insanı yorar.

vallahi yoruluyorum bu kadının şarkılarını dinleyince. bir şeyler anlatıyor ama...
insanı her yerden yakalayan sözlere sahiptir. sevgili mi dost mu anne mi nerdeyse çoğu duyguya tercüman olan kalite ve asaletin buluşma noktasi ve oylede kalcak bozulmadan.
klasikler arasında yerlerini alırlar.
Bahar en bi sevdigimdir.
kaliteli şarkılardır. onlar yanlış biliyor favorimdir.