bugün

Dötüm gibi bir erkek.
Gay olsa şaşırmam erkeksi değil. Karizmatik kusurları yok.
Samimiyetsiz.
Kendi gibi davranmadığını düşünüyorum.
Allahım artık bu herifi ekranlarda görmek istemiyorum. Bu kadar itici bir insan daha yok! Saçları yağlı gibi geliyor bana, şekilsiz şukulsuz hareketler, kasların falan da kurtarmaz seni can yaman. Naş.
Bu çocuğu niye ipne gibi giydiriyolar.
Ne zaman tv de rastlasam dekolte giydiriyolar çocuğa.
Aynı bana pardon ben ona benziyorum

görsel

En çok benzeğim ise bu leon.

Not:kıskanmayın.
Kimin erkeği versus olanı daha önemlidir...
Sadece fotoğraf, tipolarak bakıyorsanız, photoshop iş görür.
Ciddi bir sekilde soruyorum can yaman denen kisiyi begenen var mı? Ya da oynadigi diziyi izleyecek kadar bos zamanı olan var mı?
zevkleriniz göz kanatıcı..
Erkek: penis organı var olan, ve dikine doğru giden canlı varlıktır.
Kadın: 5 katlı otopark misali yaratılan canlıdır. Eğer içeri bir tır almaya kalkarsa, yükseklikten ötürü otoparkı genişleyecek ve artık tır harici araç alamayacaktır. Beyinleri basit üretilen bu canlılar erkek kavramını henüz öğrenememiş olup, sağda solda sorgulamaktadır.
ee diğerleri de erkek.
tipten ziyade fiziği fazlasıyla iyi.
Diğerlerinden biri olarak farkımız o sakal bırakabiliyor ben bırakamıyorum onun zamanı bol benim yok oyunculuk mu? Yaptığı oyunculuğu götümle yaparım.
yanlış tespittir. bu ülke daha önce aynı geyikleri kıvanç tatlıtuğ için de gördü. o konuda bişey demiyorum tamam doğru kıvanç bizce de yakışıklı, üstelik iyi bi oyuncu ve özel yaşantısına da dikkat ediyor ama bu can yamanmıdır nedir hiç onda o kumaş yok valla ne yalan söyleyim hiç kıskanmadım. tip olarak her türlü kapışırım bu molozla. vücuda gelince de, bizim kezbanlar her zamanki gibi abartıyolar, zaten bu ülkede kolları biraz kalınlaştırıp göbeği biraz eritince millet onu matah bişey sanıyo. harbi kas, emek ve oyunculuk görmek istiyosanız hugh jackman a, thor a, deadpool u oynayan adam a falan bakın.
can yaman erkekse diğerleri bottur.
Essy hanım ile geçen aynı berberde traş olduk dediği laflara bak yahu

Biz de erkeğiz sadece ünlü olacak kadar yırtık değiliz.

Edit: kendisi bir de bu entryi favlıyor resmen stockholm sendromu.
(bkz: can yaman kim amk)
Evde televizyon yok arkadaşlar. Ağzımın tadıyla şu bakınızı verdim ya bu cehaletle gam yemem artık.
Gerçekten ya diğerleri nee.
Henry cavill’ i tanımayanların yönelttiği soru. Bu twilight ve batman’ da oynayan adam bir de…
Un kurabiyesi.
Ben türk seviyorum Henry cavill ayrı ama.