bugün

(bkz: kısaca camel diyelim)
görsel
ben trollüm diye bağıran yazar. her şeye muhalefet olan kişimsi. onun yüzünden bir kişi silik oldu falan. eksi bile vermeye değmeyen zaar.
"bu yazarı 30 sn içinde 1 den fazla eksi oylama" yazarıdır.
başlık sıçmak falan değil bu yazarın yaptığı bu yazarın yaptığı başlık cırcırlığı.
açtığı başlıklarla, girdiği entrylerle, gel beni eksileee ey yazaaarr bas bana eksiyiiii şeklinde adeta yalvaran yazardır. sürekli provakatif yazılarla prim yapmaya çalışmaktadır.
başı boş gezen trollümsü, iyi olmayan yazar.

Sözlük formatına dikkat çekmek uğruna tecavüz eden yazardır ayrıca.
(#14192228) azer bülbül ile nasıl bir ilişki yaşamış daha önce merak ettiren yazar.
bugüne kadar daha önce hiçbir entry'sini okumadığım, tanımadığım ama yine de beni üzen yazardır, şu andan itibaren içinde kalan bütün ukdeleri yapması gereken yazardır.
Zekası izobatlarda gezen yazar şeysi.
(bkz: #14199353) kimse kimsenin ne kadar ömrünün kaldığını bilemez. tıptaki yanılma payını es geçme dediğim nesildaş.
şu çok oylanan "ölüm" temalı entrysinde çok da inandırıcı olmayan yazar. 3 aylık ömrüm kalsaydı ben şahsen öyle papatyadan menekşeden girip erguvandan çıkmazdım öyle temalı bir entryde.
ölüp ölüp dirilmiş yazar.
ölümün ne kadar güzel olduğunu anlatarak bizi topluca intihara sürükleme niyetinde olduğunu düşünmekteyim.
gerçekten ölse kimsenin inanmayacağı yazardır.
3 ay önce yazdığı entry de bugün süresi dolan yazar. ölmüştür galiba.