bugün

3 ay önce yazdığı entry de bugün süresi dolan yazar. ölmüştür galiba.
gerçekten ölse kimsenin inanmayacağı yazardır.
ölüp ölüp dirilmiş yazar.
ölümün ne kadar güzel olduğunu anlatarak bizi topluca intihara sürükleme niyetinde olduğunu düşünmekteyim.
şu çok oylanan "ölüm" temalı entrysinde çok da inandırıcı olmayan yazar. 3 aylık ömrüm kalsaydı ben şahsen öyle papatyadan menekşeden girip erguvandan çıkmazdım öyle temalı bir entryde.
(bkz: #14199353) kimse kimsenin ne kadar ömrünün kaldığını bilemez. tıptaki yanılma payını es geçme dediğim nesildaş.
Zekası izobatlarda gezen yazar şeysi.
bugüne kadar daha önce hiçbir entry'sini okumadığım, tanımadığım ama yine de beni üzen yazardır, şu andan itibaren içinde kalan bütün ukdeleri yapması gereken yazardır.
(#14192228) azer bülbül ile nasıl bir ilişki yaşamış daha önce merak ettiren yazar.
başı boş gezen trollümsü, iyi olmayan yazar.

Sözlük formatına dikkat çekmek uğruna tecavüz eden yazardır ayrıca.
açtığı başlıklarla, girdiği entrylerle, gel beni eksileee ey yazaaarr bas bana eksiyiiii şeklinde adeta yalvaran yazardır. sürekli provakatif yazılarla prim yapmaya çalışmaktadır.
başlık sıçmak falan değil bu yazarın yaptığı bu yazarın yaptığı başlık cırcırlığı.
"bu yazarı 30 sn içinde 1 den fazla eksi oylama" yazarıdır.
ben trollüm diye bağıran yazar. her şeye muhalefet olan kişimsi. onun yüzünden bir kişi silik oldu falan. eksi bile vermeye değmeyen zaar.
görsel
(bkz: kısaca camel diyelim)
terbiyesizlikte sınır tanımayan yazar.
(bkz: liseli detected)

http://galeri.uludagsozlu...c3%bck-capsleri_13853.jpg
kızıyla 69 yapan baba adlı başlığı ile babası ile yaşadığı bir olayı dolaylama ile anlatan bayan yazar.
(bkz: kızıyla 69 yapan baba)

acilen kısırlaştırılması gereken yazar.
kendi hayat hikayesini başlık olarak açtığını düşünmeye başladım son 1 saattir.
Abaza yazar aramızdan defol diye başlık açmak istediğim kişidir.
kendi adını alukard olarak tanıtan yazardır. Karmasına bakıldığında pek arkadaşı olmadığı ve geceleri vampircilik oynadığı düşünülebilinir.
şahin k. içerikli açtığı başlıklarla gecenin en iyi trollü seçilmiştir. başarılarının devamını dilerim.

buda sana hediyem kardeşim duvarına as.
görsel
Şahin K ve develerle dolu erotik bir gece geçiresi, ergen midir değil midir bilemem yazarı.

Birader ilgi çekiyorsun, bak insanlar rumuzuna yazıyor ama saçmalıyorsun be güzelim. Değmez yani. Nasihat, nacizane.

edit: Hayatta daha önemli şeyler var kardeşim. Bak ben 1. nesil yazarım bok varmış gibi*, girdiğim entry 8. nesillerden az. Değmez yani cameldriver kardeşim. Sen reel hayatına bak, boşver.
şahin k öpsün seni emi dediğim yazar.