bugün

bittikçe yenisini aldığım parfümdür. hem yaz hem kış aylarında rahatça kullanılabilir, ağır bir kokusu yoktur ancak ben yine de bayan yazarlara yaz için burberry summer öneririm.
en dandik kelvın kleyın ürünüdür . gece geç saatlerde sıktıgında baş ağrısı yapmaktadır .
bildiğin porsuk kokusudur.
şişesinin çok komik oluşu bir kenara sıktıkça sıkasın gelen parfümdür, zaten tek fıs 2 gün yetiyor kalıcılığında.
ilk sıktığında anlaşılmayan durdukça ya da duş sonrası nemli vücuda sıkıldığında yenilesi Bi kokudur. Burun reseptörleri yorulana değin koklarsınız kendinizi.
çok hoşuma giden bir kokudur ama kalıcılık olmadığından tercih edilmemelidir.
Neredeyse 3 yıldir bir an olsun degistirmeyi dusunmedigim parfumdur. Ilk sıkıldığında cok anlamsiz gibi koksa da vucut kokusuyla butunlestikce euphoria adinin hakkini verir (egoist aciklamalar)

Kaliciligi hakkinda birsey soyleyemeyecegim sanirim kokuyla artik butunlestim.
bir zaman önce çok beğenerek aldığım kadın parfümü.

ancak nedense umarsızca kullanmayı bıraktım, yarım şişeden fazla olarak parfüm masamda yerini almış kullanılmayı bekliyor.

ilk kullandığım zamanlar çok beğeniyordum, ama sonradan bir itici gelmeye falan başladı. kullanıp da almak isteyen sözlük kızı varsa yarım şişeden fazla olarak kendisine hediye edebilirim.
tenden tene değişmekle beraber üzerinden zaman geçtikçe kokusu daha da bir muazzamlaşan parfüm.
görsel
tek kelime ile candır. dün bir aptallık yapıp yerine hugo boss aldım nasıl pişmanım.
Uzun zamandır kullandığım ck parfümü. Oldukça memnunum ve kalıcı. Her mevsim kullanılabilecek parfümlerden.

Not: şişesi oldukça sağlamdır, şahsımca test edildi, onaylandı.
bir iki kere sıktıktan sonra at gibi koktuğumu fark edip bir kenara attığım parfüm.
tene uyum mevzusunu geçtim, bu koku genç işi değil abi.
ulan bunu hala kullanan berduşlar var mı ya.
güzel bir davlumbaz modeli...
son anda burberry brit alarak vazgeçtiğim parfüm. bi dahakine bunu deneyeceğim yada moschino sailing’e dönceğim çok güzeldi o amk.