bugün

Favori DJ sanatçımdır. Ayrıca Pray To God büyük ihtimal yaptığı en namuslu şarkıdır. Malum Sweet Nothing bir barda How deep is your love bir plajda geçerken pray to god biraz daha kapalı bir klip.
görsel

Uzun bir zamandır kendisi en çok kazanan dj ve prodüktördür.
Forbes dergisi tarafından üçüncü kez ‘Dünyanın En Zengin DJ’i’ seçilmiş. servetinin değeri yaklaşık 185 milyon TL.

http://www.hurriyet.com.t...0197516&utm_term=post
63 milyon dolar servetiyle dünyanın en zengin dj si.
How deep is your love adlı saçmasapan çalışması youtube'da 761 milyon kez izlenmiş.

Dünya gençliği için söylüyorum yemin ederim gerizekalı bu çocuklar. Akgençlerden bile daha salak birilerine rastlamak güzel bir şey.
Araba muzigi tarzi benim deyimimle. 200 ile viyaduk asagi sallanirken o tek duze ritimleri guzel gidiyor.
herkesle düet yapan değişik tip. sesi kötü baya açık ve net.
Aşıktım bi aralar, dj olup iskoçyaya taşınmayı bile düşündüm, sweet nothing’de nakarattan sonra gelen müzikle kafa otomatik olarak oynuyor, ah calvin ah..
aşırı overrated bir iç giyim markası.

buradan aldığım boxerlar 2 haftada yırtılıyor.
DJ boxer mı satmaya başlamış? E güzelmiş.
disco şarkıları ile giriş yapan, Progressive House ile giden, sonra biraz pop'a dönen, sonra bir anda funk yapmaya başlayan ve şimdilerde deep House yapan iskoç dj'dir.

kimi insan we found love ya da feel so close ile bilir ama ben ilk onu ready for the weekend ile duymuştum. arada bir şarkı söylediğini de unutmayalım.
Boyuna bakmak için arattım max. 1.85 bekliyordum herif 1.97'ymiş oha amk çok şaşırdım. Herifte tip var, eşşek gibi de boy var bide bize bak 1.78 senin geçmişini sikeyim.
(bkz: summer) isimli şarkısı çok nostaljik hissettiriyor. eski günlere dönüyorum bunu dinledikçe. terlemekten nefret eden şahsım bile bu şarkıyı dinlerken ''yaz gelsin'' diyor.