telefon yenilemek şart oldu eğer oyun güzel olursa emulatorla oynarım çünkü beleş multiplayer call of duty oyunu piyasada yok.
iosa çıkalı saatler olduğu halde android için hala indirilebilir olmayan oyun.
biraz oynama fırsatım oldu aslında böyle bir oyuna ihtiyaç yoktu zaten app marketlerde bu tarz oyunlardan sürüsüyle var.
Benzeri oyunların hiçbirini oynamamama karşın önkayıt için yıllarca bekleyince oynamasam olmazdı. Oynadım Abartacak birşey yok.
T:can sıkıntısı giderici seçenektir.
Deathmatch modu dışında bence çöp oyun. Battle royale falan zevksiz ya da tarzım olmadığından bana öyle geliyo, steamde 1000 küsur saat pubg oynadıktan sonra battle royale bayıyor artık. Can sıkıntısında 2 3 el girip 20 dakika falan oynasam yetiyo, 5v5 dediğine bakmayın 2 maks 3 oyuncu oluyo takımda botlar var şu an düşük levellerde. Birlikte oynamak isteyen varsa ekleşelim.
yanıltıcı reklam yapan oyun app markette karakterlerin resimleri var ama seçilmiyor zaten adamlar kendi oyununun karakterini bilmiyor david masona alex mason diyor bu kadar basit bir hata yapıcağınıza oyun yapmayın.
indirilme sayısı 35 milyon
görsel
Acaip şekilde kasmakta, telefonuda ısındırıyor umarım yeni güncellemelerle düzeltirler.
Pubgde yaygınlaşan hile kültüründen sonra saran oyun. Gayet akıcı ve mantıklı hitbox olayı var. Tek sorun hızlı rank atlarken karşınıza gelen yüksek seviyeli paralı oyuncular. Birde kızla beraber lavuğun teki girip aynı takıma düşmüşseniz vay halinize. 10 üzerinden 9 verdim. Aferin size.
varsa kendine güvenen kadın erkek yazar fark etmeksizin battle royale akabiliriz. eli silah tutan kızlar eklesin.

görsel
gene düştük oyuna, çok eğlenceli ama pro görünümlü enayilerle oynamak. sandığa gideni sniperle bana geleni strikerle avlıyorum. işin güzel tarafı adamlar bulamıyor da nerde saklandığını hadi buldu diyelim ninja skilleri direk baba arazi.

görsel

allah razı olsun activision'dan da fps oyunlarının kralı pubg'yi göt etti adeta. pubg oynayan malaklarda yavaş yavaş geçmeye başladı. ergen tayfa gelmesin yeter. rahat kafayla oyun atmak gibisi yok valla.
Oynayacak varsa eklesin tek takılıyorum.
Battle royale moduna sadece Keskin nişancı getirmiş güzel mod aslında ama çok çabuk bitiyor express battle royale gibi olmuş.
görsel
Tek başıma 5 kişiye karşı kazandığım oyun. Rakiplerin seviyeleride 100 üstü düşün artık.
Mw2'nin en sevdiğim map'i scrapyard'ı görmemle beni mutlu etmiş ve pabci çöpünden çok daha iyi olan mobil oyun.

Sadece battle royale değil normal Multi modları da pubg'den çok daha eğlenceli.
Karantina yüzünden başıma tebelleş olan hastalık. Ama sarıyor be.
Battle royale squad modunda takım arkadaşlarımdan birinin adının mohamad olduğunu öğrendiğim an takım değiştirdiğim mobil oyundur.

Canlı bomba olarak kendini patlatır sonra bu falan. Gerek yoktur.
7. sezonu gelmiş olan mobil oyundur. Battle royale modu için yeni bir sınıf ve tank gelmiş. Airdrop olarak yere tank indiriyorlar. Az önce 8-10 tane salağı tank ile öldürerek oyunu kazandım.
bir zamanlar oynadığım ama sonraları kötü oynadığımı farkedip bıraktığım fps oyunu.

eskiden korsan cod mw oynardık korsan oynasan bile online giriliyordu ne günlerdi be.
Her ay yeni bir güncelleme sunarak 1 gb ekstra indirme isteyen ve her ay başı sezon mu yenilenir amk dedirten oyun.

Sezon dediğin 1 sene Sürer ama bu amına koduklarım her ay en az 1 gb boyutunda yeni bir sezon çıkartıyor. Bıktık sezonlardan.

Pabci çöpünden kat kat iyidir o ayrı tabi.
ayda yılda bir girdiğim oyuna bu ay gelen yeni sezon ile bolca yeni içerik gelmiş.
umarım sonraki sezonda kulübü kaldırmaz, gerçekten çok iyi .*

yer ay yaklaşık 800 mb güncelleme alan oyun.
her güncellemede ise tüm oyunu silip baştan yükletiyor. tencent games neden böyle bir saçmalık yapıyor, bizde bilmiyoruz.

çoğunlukla ergenlerin oynadığı pubg mobil dahil mobil alanda battle royal oyunlarının sahibi olan tencent games tarafından geliştirilmektedir.
Ne kadar troll varsa toplanmış bu oyuna bilerek ölüyorlar.
ilk 10 saat falan botlarla oynanan oyun. Oğlum yazık gerçek insan sanmış onları yaaa.
Halen botlar var bayadır oynuyorum ayrıca dürbün açmadan adam vurmak zor.
Bot görmemek için sıralama maçı girmek gerekiyormuş.