1. 1.
    telefon yenilemek şart oldu eğer oyun güzel olursa emulatorla oynarım çünkü beleş multiplayer call of duty oyunu piyasada yok.
    1 ... bruce dickinson is back
  2. 2.
    iosa çıkalı saatler olduğu halde android için hala indirilebilir olmayan oyun.
    1 -3 ... excaliabur tutan panda
  3. 3.
    android için de indirmeye açılmış olan oyun. sanırım buna ön kayıt yaptıralı 3 yıl falan oldu aq.
    4 ... kurenai
  4. 4.
    biraz oynama fırsatım oldu aslında böyle bir oyuna ihtiyaç yoktu zaten app marketlerde bu tarz oyunlardan sürüsüyle var.
    ... bruce dickinson is back
  5. 5.
    call of duty mobile
    call of duty mobile
    call of duty mobile
    call of duty mobile
    Telefonda oyun oynamayı sevmem ama bu güzelmiş. 2 el attım tabiki takımımı kazandırdım.
    ... ktm li komplo teorisyeni
  6. 6.
    black ops 4 oyununun mobil için minimalize edilmiş hali olan oyundur.ilk izlenimlerime göre çoklu oyuncu kısmının gayet akıcı olduğunu söyleyebilirim ama battle royale modu için bunu söyleyemeyeceğim akıcı gelmedi belki de telefonumun sarjının azalmasından dolayı böyle bir reaksiyon verdi. sonuç olarak belli bir seviyeye kadar zevkle oynayıp sonradan yüzüne bakılmayacak bir oyun.
    3 ... dr hans volter
  7. 7.
    Benzeri oyunların hiçbirini oynamamama karşın önkayıt için yıllarca bekleyince oynamasam olmazdı. Oynadım Abartacak birşey yok.
    T:can sıkıntısı giderici seçenektir.
    1 ... akindofnsfw
  8. 8.
    Leş oyun.

(bkz: çöp)
    2 -1 ... min son
  9. 9.
    Deathmatch modu dışında bence çöp oyun. Battle royale falan zevksiz ya da tarzım olmadığından bana öyle geliyo, steamde 1000 küsur saat pubg oynadıktan sonra battle royale bayıyor artık. Can sıkıntısında 2 3 el girip 20 dakika falan oynasam yetiyo, 5v5 dediğine bakmayın 2 maks 3 oyuncu oluyo takımda botlar var şu an düşük levellerde. Birlikte oynamak isteyen varsa ekleşelim.
    1 -1 ... saglamsalassasollamsalassol
  10. 10.
    dereceli oyunda bot yok.
    ... kurenai