bugün

nesildaşımdır hoş gelmiştir..
Gıyabında sempatık olduğunu dusunduğum yazar
sözlüğün yeni ikonu olacak gibi görünen zat.
format mormat siklemeyen yazar, forumcu.
aşırı süratli yazar. uçmasa dediğim...

edit: saygılar abim.
selamını esirgemeyen uludağ sözlük abisi adayıdır. Saygılarını da sunar. *

ayrıca nick altı rezerve edilesidir. Çok değerlenecek buralar.
hg cafer abi.
Gerçek bir beyefendi, kültürlü bir yazar.
her yazdığı entryden sonra saygılar yazan yazar.
güzel yazmasına rağmen format gerçeğini unutuyor.*
entry'sine "merhaba kardeşlerim" nidasıyla bizleri selamlayarak başlayıp "saygılar" sözcüğüyle yine biz sekizinci nesillere saygılarını sunarak sözlerine son veren, bir nevi her yere imzasını çakan nesildaş. reklam kokan hareketler bunlar. ama olsun. nerde görsem tanırmıyım artık kendisini? tanırım.
merhaba cafer abi. saygılar abim.
komiser cemal olmaması gereken yazar. komiser cemal'i itü sözlükten tanırım. o cümlelerini esen kalınız diye bitirirdi.
nickiyle gülşen abi adlı dizinin jenerik müziğini anımsatmış yazar arkadaş.

--spoiler--
gülşen(cafer) abi yani bizim abidin
derdime bin çare
--spoiler--
saygılar.
merhaba kardeşim cümlesiyle başlayan entrylerle dikkat çeken yazar. güldürüyor mu güldürüyor. (#12098568).
merhaba kardeşim.
güzel bir yazar.
saygılar.
merhaba kardeşim.

saygılar.

pis uyuz oldum..

nah yazıyorum; (bkz: troll olacak çocuk)
forum`a üye olacakken linkler karışarak sözlüğe gelmiş insan. başımıza * kesilmesin de * ne yaparsa yapsın
bize tuvalete gitmenin normal olduğunu öğreten yazarımızdır. *
çok entry sildirir .

(bkz: ayık olun)
dün geldi yazar oldu. bugün bir baktım çaylak. ana sonra özel mesaj kutum yandı. o da kim cafer abi. yazar olmuş. akıl sır erdiremedim doğrusu.
meşhur sıçtı cafer bez getir lafını akıllara getiren yazardır.
bildiğiniz gibi yazar,
kafiye ile saygılar.
(bkz: #12107531) şişman kızlarla aynı havayı solumaktan rahatsız arkadaş. ben de senin zihniyetindeki insanlarla aynı havayı solumaktan hicap duyuyorum. hadi şişman kızlar 5 ay bi şey yemeyince sorun çözüldü diyelim. peki seni napıcaz?!
kalemi ergen... modifiye şahin kullanır gibi kalem kullanıyor... ne denli kıymeti harbiyesi olur, takdir sizin...
güncel Önemli Başlıklar