korkudan ziyade gerilim filmidir.
https://www.youtube.com/watch?v=8b4lwt1Bg-0
Gecenin büyüsü bu olsun.
An Lor Xen
büyü yapanlar büyü yapmayanları deccal olarak görür. yani sen onlarla savaşmasan da onlar seninle savaşacaklar.
büyüyüp de 17' ne geldiğinde baban sana idamlar mı alacak erdal?

nasıl bir şarkı bu?

dinleyenlerin hepsi silivriye..
büyü de baban sana..
acılar alacak. Açlıklar, yokluklar alacak.
baskılar, işkenceler.
kelepçeler, gözaltılar, zindanlar alacak..
şair gülten akın'a ait sözleri harika bir şiirdir. 1980 de idam edilen erdal eren'e ithafen...
grup yorum da bir o kadar güzel seslendirmiştir.
yasaklı kara büyü kitapları insanı delirtiyor okumayın okutmayın.
Halk arasında çok sık kullanılan hurafelerin başında geliyor. Kimseye bir faydası ve artısı olmamıştır şimdiye kadar.
Yapılmaması gerekir aksi halde bir süre musallat edip sizi bir ruh hastasına çevirebilir.
Var olduğu gerçeğini tartışmak dahi salakçadır.

Metal müzik grupları dünyayı yöneten gruplar masonlar rotschild rockofeller gibi aileler fetö gibi şeytani terör örgütleri bazı siyasiler kötü niyetli akrabalar yolunu bulmuş kokoşlar yapar yaptırır.

Şeytanla işbirliğini kabul etmiş olmayı gerektirir. iktidarını genişletmeye gücünün yetebildiği kadar dünyaya şehvetle saldırmaya tanrı olmaya kalkmaktır.

Tehlikeli sularda boğulmak istemiyorsanız asla muhatap olmamanız en sağlıklısı.
var olduğuna ve var olmadığına yemin eden iki grup var. buz gibi gerçektir. vardır.
Cinler vasıtasıyla yapılır. Zaten cin devreye girmez ise büyü tesir etmez. Genelde tırnak, saç, elbisese, fotoğraf gibi kişiye ait şeylerle yapılır. Yedirerek de yapılabilir. Haset insanlardan kendinizi sakının.

Not: fotoğrafları telefona indirmeyiniz. birazdan silinecek.

(img:#2204087)
(img:#2204088)
(img:#2204089)
(img:#2204090)
Ben böyle bir şey olmadığını sanıyordum ancak büyü yapanın veya yaptıranın cezasının büyük olacağını da okudum. Yani var mı böyle bir şey anlamadım. Anlayacak kadar da araştırmadım (meal okumak vs) maalesef. Ama varsa ürkütücü. Düşünsenize ruh hastasının biri yüzünden neler oluyor.
abdlilere avrupalılara işleyip işlemediğini nerden biliyorsun ki dedirtendir. hepsiyle tek tek görüştün mü, büyü sadece islamla mı alakalı?. en büyük okültistlerin avrupadan çıktığını da bilmezsiniz şimdi siz. bilim adamları bok yiyin faydalı covide karşı deseler tuvalete koşa koşa gider bu güruh * .
Kurana göre ve buna bağlı inancıma göre büyü Allahın yarattığı kaderi yada hiçbirşeyi değiştiremez, etkileyemez, yolundan saptıramaz.

Ve yine kurana göre büyüden tek zarar görecek kişi yapan ve yaptırandır. O da Allah'tan başka bir güce iman etmesi sebebiyledir. Bu kişiler istedikleri şeyin olması için Allah'tan başka güce iman ettikleri için ruhlarını şeytana satmış olurlar.

Yani bir nevi aslında büyü diye birşey yoktur diyebiliriz. Büyünün sadece adı ve istenen amaca ulaşmak adına yapılan işe yaramaz saçmalığın insanın imanına verdiği zarar vardır.
izlediğim en iyi türk korku filmiydi kendisi...

Tabi o zamanlar yaşımız biraz ufaktı, etkisi altına almıştı baya, gece sokağa çıkmaya tırsar olmuştuk...
Allah onlara lanet etsin dediğim. Pis insanlar kıskançlıktan yaparlar ekseri. Bence resmi suç olup hapse atılmalı böyle kişiler. Net.
Yapan da yaptıran da lanetlenmiştir. En çok kadınlar ve akrabalar yaptırıyor maalesef. Yok ayırma yok bağlama... haset insanlar. akıbeti kötüdür bu işlerle uğraşanların. Bırakın giden gitsin gelen gelsin.

Ek: Büyü kötü cinler vasıtası ile yapılır. Cinler devreye sokulmazsa büyü tesir etmez zaten.

Ek: en iyi yahudiler ve japonlar anlar bu işlerden. Kendilerine göre yöntemleri var.

Not: fotoğrafları indirmeyin.

Not: fotoğraflar tehlikeli olduğu için kaldırılmıştır.
görsel

sihirli küre etrafında toplanan cadılar şeklinde temsil edilen efsunculuktur.
dalga geçilmemesi gereken, başına uğramayanın nasıl felaketlere yol açabileceğini tahmin dahi edemeyeceği enerjisel olay. doktor doktor dolaşıp tıbbi teşhis koyduramadığınız hastalıklarınızın sebebi olabilir. üst üste üç çocuğu tüm testler temiz çıktığı ve hiçbir sebebi olmadığı halde karnında ölüp kürtajla alınan, aklını yitirmiş gibi gece yarıları köprülere koşup kendini aşağı atmaya kalkan, hiçbir sebep yokken çocuğunun babasından tiksinen insanlar tanıdım. duvarlarından domuz yağı temizlenen bir evde çocuk olmak nedir bilirim. büyü, yapana da sınavdır yapılana da. eğer allah izin verir de tutarsa yapanı günahkar eder yapılanın hayatını karartır. bazen ayete'l-kürsi'yi üst üste okuyunca boğazıma biri sarılıyormuş gibi şiddetli ağrılar hissederim. hatta bir gece öyle olmuştu ki ağrı kollarıma kadar yayıldı. koca sülalede bununla uğraşan tek bir kötü ruh bile bütün sülalenin enerjisini etkileyebiliyor. yapmayın, yaptırmayın, yakınından dahi geçmeyin.
Allah çarpar arkadaşlarr.
Çok günah sakın inanmayın.
tam bir keriz sikme olayı. ben her keriz sikme tezgahı gibi bunu da destekliyorum tabi. keriz olan sikilsin arkadaş bana ne.

düşünsene ellerinin altında koca bir cin ordusu, her şeyi yapacak güçleri var ama 100 liraya sizin götü boklu sevgilinizle aranızı yapmaya çalışıyorlar.

bir de buna kanıp bir dünya para gömen mallar var.
Adamlar o kadar unutulmuş ki yetenek sizsiniz gibi programlara çıkarak kendilerini hatırlatmak istiyorlar. O izledikleriniz büyücülüğün en basit kısımları.

Dünya üzerinde o kadar etkili büyüler var ki karşılaşsan bir daha asla karşılaşmak istemezsin. Zaten bir büyücünün gözüne bakmak yeterlidir. Gözü bile her şeyi anlatır sana.