bugün

sığmayız.

(bkz: hayallerim bile fakir tek odalı ev)
yatak odasında kukla karı kız götürür.
oturma odasında hbbia namaz kılar.
banyoda paradise05 regl olduğu için ağlar.
mutfakta bloody crescent millete yemek yapar.
on ikinci nesiller holde oturmuş sıra bekler.
salonda millet birbirini döver saçını çeker.
ve geldik en güzeline, tuvalette de zall başkan para sayar.*
Herkes haddini bilir. Ona buna küfür ve hakaret içerikli konuşan denyolar, yüzünü görmediği insana gider yapan aslan parçaları; gerçek hayatta tırsak birer kedi yavrusu gibi oldukları için, süt dökmüş kedi gibi otururlar kalorifer peteğinin yanında.
(bkz: foster ın hayali dostlar mekanı)
Kan çıkar.
cumhuriyet tarihinde ilk ateist - dindar kesim savaşı gerçekleşir. Ateistler alır abi. bu öyle hendek'e falan benzemez.
Brell anlatır biz dinlerdik.
(bkz: brell)
(o çok sevdiğim alevi kardeşlerimi ve onların o köklü kültürlerini tenzih ediyorum. espri amacı taşımaktadır.)

(bkz: mumsöndü)
görsel
savas cikar.
aşçı bahçıvana, bahçıvan şoföre, şoför uşağa sonra hepsi uşağa.
ben bazılarını sever, bazılarını dövebilirim. iyi bir fikir değil.
Bence çok güzel olurdu hemen seneryoyu anlatıyorum.
Büyük odalardan biri kutlukbilgekagan ve tayfasının, diğeri k a r a s i n dostumum ve arkadaşlarımızın. Burda politikalar yapılıyor, devlet kurtarılıyor, azınlık meseleleri ele alınıyor. Bi yerden sonra sözlükteki ak milliyetçi dostlar giriyor tartışmaya, sonra ordan izmirli cehape zihniyeyine sahip yazarlar "baban kimdi bilemezdin, şerefsiz" diye atarlanıyor.
Titanic abimiz, projeksiyonuyla güzel bir film açıyor. Bazı sözlük erkekleri ona katılıyorlar. Diğer köşede protest sanayici abimiz titanic abinin sırpkara para kaptırdığını iddaa ediyor, bunu duyan titanic abimiz kanıtlarla tartışmaya müdahil oluyor. Lookin, paradise05, leia skywalker, koyusiyahlı, bnibhrni(böylemiydikş nicki bu kızın?) kadınlar kulübünü kurmuşlar, aa şu çocuk attığı fotoğraflardan daha tatlıymış diyor, a retired aplha wolf işte hmm gamzesi de varmış sesleri yükseliyor. Çiçekli şiirler bayım ve milyonların bacısı da ikili kız grubunu kurmuşlar, ayrı dedikodular ve fake hesaplar üzerine konuşuyorlar. Devecialpay'la pileyboynecati dostlarım da herkesin yanına gidip bol bol selfie çektiriyorlar, ee gece 12 ye malzeme lazım değil mi? O sırada kukla kuşimatosunun hastalığını bahane ederek geceye katılamadığını belirten bir entry giriyor. Tarihçi76 dostumuzda getirmiş maklubesini, çevresine toplamış çocukları akp'ye gömüyor da gömüyor. Genç sözlük erkekleri ise kafalarını onaylayan biçimde sallıyorlar. Zengin ve mutsuz, azizim, geceye katılıyor, her ne kadar benim gibi aileden zengin olmayıp, tırnaklarıyla gelse de geceye 70 yıllık mortlach getiriyor. Bir viski sever olarak bu ince davranışından ötürü kutluyorum.

Gecenin konuşmasını tabiki zall yapıyor, kendince espri yaparak "arkadaşlar düzeldi" kelimesiyle giriş yapıyor konuşmaya. Salonda acıyan bakışlar hemen yöneliyor iso'ya.
Ekşi'de hemen başlığımızı açmışlar sözlük ev partisi diye. Hiç bir şeyi beğenmeme timi kızların kıyafetinden, şişman sözlük erkeklerine kadar gömüyorlarda gömüyorlar.

Olm, bence çok eğlenceli olur. Yapsak mı?
Olaylar olaylar.
Troller ortalığı karıştırır ve büyük bir zevkle izlerler.
kuklacığımla aynı odada kesin ben kalırdım. ona sürprizlerim var.
sözlüğe gerek kalmazdı,
bu kadarda pislik olmazdı herhalde.
Derin düşünceler, felsefe kulübünde güzel muhabbet dönerdi. Sanırım,
faturaları ben öderim.
(bkz: 3 Dünya Savaşı)
Ben sizle yaşamam.
Oytunkaran o evden 3 evetle uğurlanır.
Evet amk.
morganize isler konu açar herkes konuşur.*
Evin anası s...
hayatta kalmam lan ben. asosyaliz diye buraya geldik ya lan zaten.